Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogyan lehet állítani a...

Hogyan lehet állítani a vállpántot?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a fajta babakocsink van és ha a kisfiam télikabátba/overálba van nem lehet becsatolni az övet mert túl szűk pedig amit lehetett állítani pántot a legnagyobbra vettem de ígysem elég. A hátulján nézegettem, hogy nem-e lehet még hosszítani rajta de semmit se találtam. Segítsetek légyszi!



2021. dec. 9. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
2021. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Annyi a max. A pánt magassága se állítható és a hossz is rövid. Ilyenek a gagyi kocsik. Max. 1 évesnek jók.
2021. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyenbe minek pántot használni? Én már hónapok óta nem kötöm be a gyereket, mert van előtte egy fogódzkodó, amitől esélytelen, h kiessen/másszon, és nem is akar kimászni... viszont szeret előre dőlve nézelődni.
2021. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti! Én nem mondanám gagyi babakocsinak, nagyon szeretjük és mindenki más is dícséri, nem is a legolcsóbb fajta. Tudod én egyedül nevelem a fiamat, ha neked ez gagyi babakocsi akkor vehetsz nekünk nyugodtan száz valahány ezer forintos babakocsit ami már nem "gagyi".😊
2021. dec. 9. 13:28
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó. Mondjuk azért ha a zebrán elut egy barom ne szálljon ki belőle szerencsetlen gyerek....
2021. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem tudom,engem valahogy megnyugtat, hogy be van kötve, én is gondolom és tudom, hogy nagy valószínűséggel nem esne ki, csak biztonságosabbnak érzem ha be van kötve. De akkor sajnos télicuccokba már nem lehet becsatolni.
2021. dec. 9. 13:30
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
5, köszönöm az aggódást, de ha a zebrán elüt valaki akkor hót mindegy, hogy be van-e kötve a gyerek... ennyi erővel ne is sétáljunk kézenfogva sem mert elrepül ha elütik... (facepalm)
2021. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem kell gúnyolódni, ugyanis ennyiért kaphattál volna akciósan pl: Cybex-et is, aminél nem lenne ilyen béna problémád, csak jobban utána kellett volna nézni. ;)

Egyébként tényleg veszélyes nem bekötni, mert bármikor elsodorhatnak, megbillenhetm Voltam már tanúja "balesetnek", amikor a gyerek akkor fordult ki, amikor az anyuka csak éppen megbillentette a kocsit, hogy a buszra feltolhassa.

2021. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azért megnéznék 50 ezer forintért egy Cybex babakocsit...😀

Szerintem azt fogom csinálni egyébként, hogy a felső pántot levágom, veszek hozzá méterárúsba hasonló anyagot azzal kibővítem, összevarrom a becsatolós résszel és kész. Más megoldást nem tudok. Mindenképp beszeretném csatolni, nem akarom, hogy úgy üljön a babakocsiba, hogy nincs bekötve.

2021. dec. 9. 13:57
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Nincs igazad kérdező. Nekem cybexem van és black friday akcióban a brendonban 25 volt 2 éve. Szóval kettőt is vehettel volna. (Nem akciósan meg 1et.. vehetsz akar most is..) Sztem is gagyi, a cybexbe akár magamat is beköthetném.
2022. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!