Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vennétek/ vettetek tesó...

Vennétek/ vettetek tesó kocsit,ha a nagyobbik másfél éves lesz,amikor a pici megszületik?

Figyelt kérdés
Érdemes még venni? Javaslatokat is szívesen fogadok márkára/ típusra.

2021. dec. 12. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is pont ezen gondolkoztam, 19 hónap lesz a gyerekek között.

Szerintem, ha valaki a naggyal amúgy is sokat közlekedik babakocsival, és tudja hasznosítani, akkor nagyon tuti, főleg, ha egyedül megy majd sokat a gyerekekkel. Mi nem használjuk annyit, sajnos a környék nem olyan, hogy biztonsággal babakocsizzak az utcán (szűk az út, nincs járda, nagy a forgalom, a 30as tábla csak olaj a tűzre, stb). Ettől függetlenül nagyon agyalok még rajta, tavaszra várjuk a kicsit, addig átgondolom. Lehet, hogy használtan beszereznénk, ha van, a nagy jól tűri a babakocsit, csak a fentiekből kifolyólag elég ritkán használjuk.

Ajánlások engem is érdekelnének. :)

2021. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kicsi meg, el fog fáradni gyorsan
2021. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a naggyal még 3 évesen is volt hogy előszedtük a babakocsit de 2 éves koráig fixen használtuk, utána már csak alkalmi jelleggel. Most 3,5 éves lesz amikor születik a tesója, így már csak fellépőt veszünk, de ha 2 év alatt lenne akkor biztosan testvérkocsira cserélnénk. Cybex Gazelle, Thule Sleek vagy Nuna Demi Grow a legjobbak a műfajban szerintem, vagy barátibb árban Hauck Duett.
2021. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Én nem vettem. A kicsit magamra kötöttem a nagyot meg toltam a sport babakocsiban. Kb mire fél éves lett a kicsi addigra a nagy bírta a sétákat, így csereltek. Vagyis nem, mert a kicsi meg fel évesen nem ült. Szóval, még másfél hónapot volt a kicsi a fekvő kocsiban (amíg meg nem tanult ülni, de már nem tudtam előre kötni mert nehéz volt)

Akkor vennék testvérbabakocsit ha a kicsi a nyár közepén születne és nem lenne nekunk kényelmes a rugalmas kendő.. de lehet akkor kipróbálnám a karikást.

2021. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 év van köztük (23 hónap), testvérfellépőt vettünk, nagyon szerette a nagy.
2021. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem volna, mivel a nagy kereken 18 hónaposan indult el (megkésett mozgásfejlődésű). Nem tudtam volna "kiparancsolni" a babakocsiból a kicsi miatt és mivel őt hordozni se lehetett, erre se alapoztam volna.

3,5 korkülönbséggel lett testvére, akkor már nem kellett. 3 évesen ült b.kocsiban utoljára.

Mi mindenhova azzal mentünk + tömegközlekedés.

Nyilván, aki főleg autózik, az máshogy dönt.

2021. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
21 hónap van köztük, mi vettünk, és nem bántam meg, sokat használtuk.
2021. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Nekem hipoton a nagyobbik, 22 hónaposan indult el, 2 éves volt, mikor született a pici.

Én sem vettem, volt mózes és sport része a kocsinak, cserélhető + testvérfellépő. Az elején a nagy utazott a kocsiban, a pici rajtam kendőben. Rövidebb utakra, pl játszóra a kicsi volt a mózesben, a nagy jött egyedül vagy a testvérfellépőn.

Nálunk mondjuk nem fért volna el plusz egy babakocsi, a meglévőt meg nem akartam eladni, mert szeretjük nagyon.

2021. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!