Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit vennétek...

Melyik babakocsit vennétek meg? Másfél éves a lányom és teljesen tanácstalan vagyok. Ezt a kettőt néztem ki. A multifunkciosat kölcsönadom, szeptembertől tehát mindenre ezt kell majd használnunk.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2016. júl. 1. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Egyik se kène.
2016. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy én sem! Nem tetszik.

A lányom is másfél éves. Már inkább sétálni szeretne, pl neki ebben a kórban nem is vennék már babakocsit.


Vegyél triciklit. Nagyon cukik vannak:)

2016. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
Egyiket se. Ha megengedheted magadnak, hogy egy babakocsira ennyit költs, vegyél egy sima esernyőkocsit (pl.: [link] és egy triciklit.
2016. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%

3-as vagyok, tessék tricikli is. Mindkettőről jó tapasztalatom van.

[link]

2016. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen elfelejtettem mellérírni de lehet, hogy kellett volna. Használtan venném. Nem, nincs rá ennyi pénzem.

Az én lányom meg az ellenkezője egyre kevesebbet akar sétálni. Mivel rengeteget jövünk megyünk kell a kocsi.

2016. júl. 1. 15:37
 6/23 anonim ***** válasza:
19%
Nekew is hasonló van mint amit a 3as linkelt. Sztm ebbe a korba már felesleges venni,fölleg ilyet.
2016. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A buszra könnyebb feltenni a babakocsit mint a triciklit :D meghát télen is kelleni fog ezért érdeklődöm melyik praktikusabb.

Volt egy ilyen esernyőkocsink de nagyon utáltam ezért eladtam.

Dönthető háttámla kell mert van, hogy egész nap nem vagyunk itthon dr Ő ebéd után alszik.

2016. júl. 1. 15:40
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

A cybex teljesen más kategória, mint a chicco, fő kocsinak is megtenné, nyilván az ára is ezt sugallja.

(A linkelt olcsó esernyőkocsi csak annak való, aki rövid sétákra megy és sose indul el a gyerek alvásidejében.)

2016. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy azt hidd, hogy a batár kocsival jobban jársz, mint a triciklivel :D de a te dolgod, emelgesd nyugodtan, ebben az esetben a másodikat javaslom.
2016. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Muszály babakocsit vennem anélkül nem tudunk sehova se menni (vagyis városon kivül)nem elég egy tricigli.

Csak nem tudom eldönteni melyiket , melyik a praktikusabb.

Köszönöm

2016. júl. 1. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!