Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen sportbabakocsit vegyek?

Milyen sportbabakocsit vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudnátok ajánlani nekem 50ezer forintig egy jo sportbabakocsit? (Mar ha ennyi penzert lehet e kapni "jot") fogalmam sincs milyen markakban gondolkozzak.

1. Emeleten lakunk de van lift. Viszonylag sokat utazunk de kombi kocsink van tehat a meret annyira nem szamit. A lakohelyunk viszont elegge dombos szeretnek egy strapabiro babakocsit. Plafon a 60 e forint. Köszönöm a segítséget :)



2021. dec. 19. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Esélytelen, maximum használtan, 60 ezerből nem találsz semmilyen olyan babakocsit újonnan ami bírja a terepet hosszútávon. Szart meg nem vennék terepre mert szétesik.

[link]

2021. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ertem. Akkor tudnál egy olyat linkelni ami szerinted jo? Ujan
2021. dec. 19. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Nincs olyan újan úgyhogy nem, szart meg nem fogok ajánlani.
2021. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ugyertem hogy ha nem szamit az ar. 😉😁
2021. dec. 19. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Joie litetrax 4 van, facebookon találasz használtan. 😁 Mi nagyon szeretjük. Nem is érdemes ujonan megvenni, valaki felrakja szinte ujan fele annyiért.
2022. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez veletlen lenne? Pont ezt a babakocsit neztuk ki a napokban. Es szerintem meg is fogjuk venni :)
2022. jan. 2. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Na örülök neki, használjátok egészséggel! 😁 Lehet hozzá venni adaptert is, és csatlakoztatható hordozo es mozes is hozzá. Nagyon szuper kis kocsi.
2022. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Kinderkraft Nubi van, igaz, hogy 56 ezer körül van az ára, de mi imádjuk. Kicsi, egy kézzel összecsukható és kinyitható, van vállra akasztható pántja, hogy összecsukva könnyebb legyen vinni. XL kupolája van, így ha nappal szembe tolod, akkor se süti ki a gyerek szemét a nap, mert a karfáig leér a kupola.

Ami hátránya talán a kis kerekek, de mi faluba lakunk, nem épp szupi útviszonyokkal és meglepően jól bírja. Valamint egész kicsi a kosár sajnos.

2022. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszaitokat! Ti legalabb nem azt irtatok h nem kapok semmi jot 60 ezerből 😁

A nagy kerek mindenképp szempont nekunk. De szert koszi 8as🥰

2022. jan. 2. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!