Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kisfiam most 15 hónapos és 14...

Kisfiam most 15 hónapos és 14 kg, szép nagy baba. Milyen sportbabakocsit vegyek neki, ami elbírja és nem megfizethetetlen?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hauck márkájút ne. Én sajnos nem tudok konkrétat ajánlani, de talán nem tévedek, ha azt mondom, hogy a nagyobb kerekűek strapabíróbbak.
2014. febr. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk hauck van,nagy kerekű,teljesen jó,én 3 kerekűt nem vennék
2014. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is hauck van, nagy kerekű, de egy tákolmány. Nem hiába tartozik az olcsóbb babakocsik közé, de még az az ár is sok érte. Szétszedés után a kerekeit csak kalapálva lehet visszatenni, a felhajtó húzója rendszeresen beszorult a csatba, nem tudtuk felültetni vagy éppen lefektetni a gyereket. Mostanára viszont már úgy kilazult, hogy alig tartja meg őt. Már a mózeskosárnál is problémák voltak, de itt nem akarom sorolni. A háromkerekűek jogger-ek, szerintem azokat éppen, hogy a jobb strapabírásra készítették (pl. kirándulás, futás babakocsival). Szerintem ilyen nagy babánál a babakocsi szélessége is fontos, hogy ha kell, télen is jól elférjen benne. A buggy-k olcsóbbak, ott is akad masszívabb modell, ráadásul könnyebbek, mint a sportbabakocsi. 15 hónapos már járni is tud, a legtöbb babakocsiról már kezd lelógni a lába. Egy buggy-ből könnyebb kivenni, bele is tud mászni hamarosan ő is :-)
2014. febr. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jár már a kisfiad? Csak mert mi 14 hónapban már csak egy teljesen alap, nagyon könnyű babakocsit vettünk neki a meglévő, masszív, ABC Desing Primo mellé. Ezt egyébként a masszív, majdnem vízszintesig dönthető verziók közül csak ajánlani tudom. Jah, egyébként az én lányom is nagy baba volt mindigis. 1 évesen 13 kg volt, most 2 évesen 17,5 kg, szóval van tapasztalatom. Úgyhogy ha ilyet szeretnél, én ajánlom az ABC Desing-t, mert nagyon masszív, stapabíróak az alap sport kocsik is. Ha jól tudom a Primot is meg lehet rendelni a Brendonban, de az aktuális készletből pedig én most Őt választanám, főleg egy ennyi idős gyerkőcnek.


[link]


Viszont mi mint írtam, ennyi idősen egy alap picire csukhatós babakocsit vettünk,

[link]


Nyaraláshoz vettük, úgy gondoltuk, hogy ennyit megér még ha egy hét alatt széthullik, akkor is, mert nagyon picire csukható és 4 kg! Ennek ellenére teljesen megszerettem, úgyhogy onnantól el is tettük az ABC Design-t, és csak ezt használtuk. Olyan szempontból is egyszerűbb, hogy a járó baba szeret elkószálni (főleg, mikor már szalad), és egy nagy sport kocsi ilyenkor csak nehezíti az életet :)

Szóval még most is ezt használjuk, meg se kottyan neki, annak ellenére, hogy 15 kg-ot írnak egyébként terhelésnél, de nagyobb súlyt nem is nagyon láttam egyébként.


Szóval igazából az a kérdés, hogy mi a cél, mire szeretnéd használni...

2014. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megfogadom. Igazából azért szeretnék venni, mert a nagy kocsi már nagyon nehéz, és bár jar már a kisfiam azért mindenhová babakocsival megyünk még, mert mindenhova viszem magammal és így azért egyszerűbb. Hamar elfárad, vagy sok a cipelnivaló akkor jó, hogy nem kell utána is futnom vagy őt is ölben hozni. Persze az az idő is eljön, de addig kaptunk egy használt sportkocsit, ami viseltes ugyan, de nyárra már úgyis le kellett volna cserélni buggyra, addig meg jó ez. köszönöm
2014. febr. 26. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!