Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kisfiúnak vennétek e piros...

Kisfiúnak vennétek e piros színű babakocsit?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 10:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
63 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Lányomnak vettem, fiam örökölte, egy percig nem éreztem cikinek, szerintem abszolút uniszex, ha UV álló és nem fakul rózsaszínné. ;)

Lányom második kocsija egyébként éjkék volt (még nem volt meg a második gyerek, nem azért vettünk kéket, hanem mert az tetszett), az is uni.

2022. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem, de èn lànynak sem vennèk pirosat, szeretem a semlegesebb szìneket ilyen nagy felületen.
2022. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy a második. Nem vennék, de nem azért, mert lányos, nálam a piros abszolút uniszex szín. Hanem azért, mert az én ízlésemnek túl élénk lenne egy piros babakocsi.
2022. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Dettó, mint 2-es és 3-as. Egyébként a piros szerintem is mindkét nemnek oké, de a piros babakocsival nem tudnék megbarátkozni, jobban szeretem a semleges színeket. De ez ízlés dolga.
2022. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2,3,4-at tudom csak erositeni. Ugyanigy gondolom.

De peldaul mi sötétkék babakocsit vettunk, amikor az elso gyerek megszuletett, nem is tudtuk meg akkor a nemét, de az tetszett. Masodik gyerek is azt hasznalta. Msot vettunk uj babakocsit, zold szinu. Kislanyunk van, de nagyon tetszett a zold, amit meglattam, kedvenc szinem is egyebkent. Aztan ha valaki emiatt megkerdezi,hogy kisfiu-e a baba, hat istenem kerdezze, nem tulzottan erdekel:D

Nyugodtan vegyel piros babakocsit, ha az tetszik:)

2022. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Őszintén megmondom hogy attól félek hogy kifakul 😶

Nem tudom mennyire tartós

Igazabol szürke kocsijaink voltak csak

2022. jan. 7. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Babakocsit talán… nem a neme miat, hanem eddig nem láttaom olyan pirosat, ami tetszene..


De babaülést vettem pirosar.. jobban birja, mint ugyanaz sötétszürkében

2022. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* autósülésre gondoltam
2022. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Én nem vennék. Számomra nem fiús szín.

Ezért fura pl a sógorom nekem, mert legtöbbször tűzpiros pólókban lófrál :).


Lámyomnak narancs-fekete Pierre Cardin kocsija volt, utána meg piros-fekete sport. De nem tűzpiros.

2022. jan. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!