Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke babakocsiról mi a...

Stokke babakocsiról mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Tehetősebb rokontól lehetőségünk lenne megvenni gyakorlatilag jelképes összegért egy nagyon megkímélt állapotban levő Stokke Xplory V5 kocsit, sportrésszel, autós hordozóval és mózessel. Alapból nem venném meg, mert drágállom nagyon.

Azoktól kérnék szépen véleményt a kocsiról, akik már ténylegesen használtak ilyet. Azt tudom, hogy nehéz, de ez nem szempont, mert nem kell magasra cipelnem.



2022. jan. 25. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon szerettem. Tágas, kényelmes, egyedül az összecsukas macerás.

Én a Mózes és a sportreszt a második gyerekkel lecseréltem V6-ra. De nagyon szerettük és sokáig használtuk

2022. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az autós hordozót meddig használtátok?

A mózesről mikor lett lecserélve a sport részre?

2022. jan. 25. 10:11
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem annyival jobb, mint amennyivel drágább. Két hétig volt nálunk próbaképpen, én nem bírtam megszeretni.
2022. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
40 ezer forintot megér?
2022. jan. 25. 11:14
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Annyit mindenképpen megér, 40-ért vagy nagyon gagyi vagy agyonhasznált babakocsit tudnál csak venni.
2022. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Neked lehet, hogy igen, nekem annyit sem érne meg, mert nem volt praktikus, nem volt kényelmes használni. Nem tudom, az első mekkora babával találta tágasnak, szerintem egy kimondottan szűk kocsi.
2022. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd kérlek, hogy mi miatt nem volt praktikus és kényelmes?

Szűk a Mózes vagy a sport rész volt?

2022. jan. 25. 11:21
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Mindkettő szűk és rövid. A mózes a kis bemélyedés miatt még rövidebb. A sportnál pedig a lábtámasz megoldás a vacak.
2022. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A mózes valóban kisebb, mint egy lengyel vacaké, vagy egy bugaboo de pl nagyobb mint egy jané babakocsié.

A mózest kb 5 hónapig használtuk.

A sportreszt 3 éves korig használtuk, akkor volt 101 centi a gyerkőc.

Kényelmesen elfert benne, akinek szűk volt, nem tudom melyik pizsamájában álmodta, hogy használt stokke babakocsit.

Mi maxi cosi pebble plus hordozóval használtuk , az izigo nagyon pici .

A maxi cosi hordozó 10 hónaposan nőtte ki.

2022. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9, meg jó, hogy többen is szűknek találtuk.
2022. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!