Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke xplory babakocsiról mi...

Stokke xplory babakocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Negatív-pozitív vélemény egyaránt érdekel,főképp ha van mögötte tapasztalat is!

2021. nov. 23. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Hatalmas csalódás volt, nem ajánlom. Instabil, hatalmas mert összecsukni nem lehet rendesen csak részletekben és egyszerűen lehetetlen kezelni, a mózese apró és szerencsétlen, nagyon hamar kinőtte a gyerek, a sportrésze szintén apró, a kagylós kialakítást a gyerekem nem szerette mert ráadásul még a kagylósok közt is nyomorult fajta, a kosara az kb semmi, nagyon nem praktikus, majd feldől egy járdaszegélyen a szerkezet, nehéz manőverezni, terepre nem jó, gagyi az egész. Az egyetlen pozitívuma a minőségi huzat, a kinézete, és az, hogy a gyerek magasan van benne, kár hogy ezekkel a paraméterekkel sokkal de sokkal jobb babakocsik vannak, ez a szar maximum a kirakatba jó. Fél év után lecseréltem egy Cybexre és azóta őszintén tiszta szívből lesajnalom az Xplorys anyukákat, arról nem beszélve, hogy milyen szinten egy divat tucat babakocsi lett, kb az utolsó roma is ilyet tol már a belvárosban, szégyellném magam vele mai fejjel.
2021. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amiket leírtál azok alapján elég durva hogy újjonnan 300ezer feletti árral rendelkezik és az embernek csalódás

1db rugó sincs benne,gondolom akkor ráz mint az állat,ennyi pénzér nem ezt várnám

Mástól is hallottam mar h nagyon pici a mózes meg úgy az egész kocsi

Váza is tulajdonképp műanyag


De kinézetre nagyon szép (szerintem)

Igazabol nalunk is fokepp a C.kategoria tologatja a varosba

2021. nov. 24. 06:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, egy ismerősöm, aki kapott kölcsön, de utálta, mert nem volt praktikus hasonló okok miatt, mint az első válaszoló írt. Azt mondta, soha nem adna ki pénzt ezért.
2021. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%

Nekem volt xplory-m, abszolút nem volt instabil, viszont a legkényelmesebb, legtágasabb sportülése van a világon, és sokáig használható.

Irta fent valaki a cybexet, na az egy csöves sz@r... Balios s volt, 1 nap után takarodott a háztól.

Ha kiprobalod a stokke babakocsit, a többi soha nem fog felérni hozzá. Se minőségben, se tartossagban, se kényelemben.

Ne sajatmarkas hordozót válassz hozzá. Inkább egy maxi cosit

2021. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!