Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik fajta sport babakocsit...

Melyik fajta sport babakocsit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, amit 22 kg-ig lehet használni, lehetőleg magas háttámlája van, hatalmas kupolája, és ami a nagyon fontos, mindenféle terepen jól lehessen vele közlekedni. Van egy 3in1 babakocsink, de hatalmas helyet foglal a kocsiban, mert a fele az utastérben van. A Lionello Anett Plust néztem ki, de szívesen olvasnék véleményeket erről a fajtáról, és másról is :)

#sportautó #Lionello
2022. febr. 13. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kinézett kocsid nem teljesíti a feltételeket. Kifejezetten kicsi a támla, egyéves korig, max. 1,5-ig oké, de addig minek a 22 kiló? Tehát elég rossz konstrukció.

50 centinél nagyobb támlás kocsit keress, vagy olyat ahol a kupolamagasság állítható.

2022. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Sógornőméknek ilyen van, ők nagyon szeretik, egy bajuk van csak vele, hogy nem túl kicsire lehet összecsukni, és az egykezes összecsukás valójában 2 kézt igényel.


Szerintem teljesen felesleges 22 kilóig jó babakocsit venni.. A 4 éves lányom a közelében sincs a 22 kilónak és eszembe se jutba babakocsiba rakni hosszabb távokra se, hisz tökéletesen tud gyalogolni.

2022. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kisfiam most lesz 1 éves, és már 11 kg, azért szeretnék nagyobb teherbírásút. Van egy Migo gaya babakocsink, az pici, 1 kezes..viszont utcán szinte használhatatlan. Nem számít, ha nem lehet 1 kézzel nyitni csukni, csak jó lenne ha egybe lehetne össze csukni a vázzal.
2022. febr. 13. 18:17
 4/6 anonim válasza:
Használtat.
2022. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyet vettetek végül kérdező?
2022. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Bocsánat, hogy csak most írok, régen léptem be. Lionello Annett Plust vettem, de nem lettem olyan szerelmes, mint sokan mások. Altatni pl nem tudtam benne, mert rövid a háttámlája, kisfiam pedig magas. Túl merev, nem lengedezik úgy, mint mint a 3in1 babakocsink. Ennek ellenére minden terepen jól megy, de inkább ráz, mint ringat. Nekem túl magas...171 cm vagyok, de még így is, pedig sokan mondják, hogy 160 cm-től már kényelmes, hát nem tudom. Kisfiamnak kényelmes volt, mert jó tágas ő nagyon szerette, csak aludni nem tudott benne. Negatív tapasztalataim ellenére megtartom a kistesónak, ha lesz. Ja és elfoglalja telibe az egész csomagtartót egy g astrában, és egy omegában úgyszintén :D Ha most vennék, a legjobbat választanám belőle, aminek állítható a tolókarja. Kisfiam most lesz 2 éves, 15 kg. Sajnos már nem hajlandó bele ülni, de ha hosszabb útra megyünk, kitartóan visszük magunkkal, hátha. Nagyon pozitív, hogy 22kg-ig használható, és tényleg nagyon stabil, jó vétel, de én nem lettem szerelmes 😅 de hát ugye kinek mi 🤗
2023. jan. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!