Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Pár napja raktam ki egy...

Pár napja raktam ki egy babakocsit,kikértem a véleményeteket. Egy noname babakocsirol volt szó,50.000 Ft volt. Többen írták, hogy gagyi stb,így nem vettem meg. Meg mutatom végül milyet rendeltem. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

3:1 azért nem jöhetett szoba , mert van itthon hordozó, nem akarok felesleges dolgokat, illetve 100ezreket sem akartam babakocsira költeni. Amit rendeltem viszonylag márkás.

[link]


2022. febr. 16. 23:21
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy ez 70.000 Ft-ba került.
2022. febr. 16. 23:21
 2/21 anonim ***** válasza:
55%

Az előzőt nem láttam, viszont ez jónak tűnik.

Mi 3in1 babakocsit vettünk. Egyszerűbb volt és nem bolt itthon hordozónk.

Adaptert nem szerzel be ehhez, hogy a hordozót rátudd illeszteni? Nekem nagy segítség volt, hogy a vázra tudtam tenni a hordozót is. Főleg mikor egyedul vittem/viszem a picit boltba vagy dokihoz, és autóval kellett mennem. (Időjárás miatt vagy több helyre is kellett mennem és gyalog több mint félnapos kirándulás lett volna, ami alatt a 2-3órás etetés nem megoldható annyira)

2022. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam , hogy rá lehet rakni, még ha nem is a saját hordozója. Köszi a tippet😘🙏
2022. febr. 16. 23:54
 4/21 anonim ***** válasza:
47%

Ha a vázról levehető a fekvő/ülő rész akkor nagy valószínűséggel lehet valamilyen adapterrel megoldást találni. De pontosan nem tudom hogy, honnan.

Örülök hogy segíthettem.😀

2022. febr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Keskeny, kicsi a sportresz, ha átalakitod

Borzasztó a rugózás,és rengetegen irjak, hogy eltörik a tolókar

2022. febr. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Ez rettentő gagyi…nem lehet visszaküldeni? Kerülendő márka
2022. febr. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Ismerőséknél kiesett a kocsi kereke kicsit egyenetlen talajon használva, két hónap után.
2022. febr. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi pénzért használtan jó kocsit lehet venni
2022. febr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

5-ös vagyok, teljesen egyet értek az előttem szólókkal peg perego book babakocsit hordozoval, új állapotban kapsz ennyiért


Ha egyszer megtapasztalod mennyire szívás lehet egy babakocsi, soha többet nem fogod rá sajnálni a penzt

2022. febr. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez sem jobb. Ezek a sporttá alakítható mózesek olyan kicsik, hogy egy évesen már alig fér bele a gyerek. Húgomnak volt hasonló, nagyszülőknél van az a kocsi, mikor a szükség úgy hozta, bele kellett tennem a gyereket. Tényleg borzalom.

Ha lehet, mondd vissza. 70ért már találsz használtan normálisat.

2022. febr. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!