Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Pár napja raktam ki egy...

Pár napja raktam ki egy babakocsit,kikértem a véleményeteket. Egy noname babakocsirol volt szó,50.000 Ft volt. Többen írták, hogy gagyi stb,így nem vettem meg. Meg mutatom végül milyet rendeltem. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

3:1 azért nem jöhetett szoba , mert van itthon hordozó, nem akarok felesleges dolgokat, illetve 100ezreket sem akartam babakocsira költeni. Amit rendeltem viszonylag márkás.

[link]


2022. febr. 16. 23:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd át, gagyinak tűnik.
2022. febr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Ez se jobb, csak drágább. 70-ért szuper babakocsik vannak használtam, amik sokkal jobb minőségűek. Nekem így lett cybex babakocsim.
2022. febr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Használtan ennyiért sokkal jobb babakocsit lehet kapni. Ez nagyon gagyinak tűnik, nem hallottam jókat erről a márkáról. Ha van rá lehetőség, inkább ne vedd meg.
2022. febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy voltam vele, hogy mivel szeretnénk majd tesót is, rászántam a pénzt egy masszív, stabil babakocsira. A környezetemben többen jártak úgy, hogy viszonylag olcsón vettek, ami hamar tönkre ment, és a második babánál vehettek megint egyet. Így összességében rosszabbul jártak, mintha elsőre vásároltak volna valamivel komolyabbat.
2022. febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez ugyanaz a kategória, mint a másik volt. Én erre is azt mondom, hogy nem vettem volna meg/venném meg. Nekem ez a mózessé alakítható sport rész gagyi és picike. Kerestem volna olyan 2:1-et, amihez adapterrel csatlakoztatható a hordozótok. (Nem kompatibilis mind minddel, sőt...)

Ha már mindenképpen ilyen típust szerettél volna, akkor marketplacen fele ennyiért is árulnak egy csomót.

2022. febr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%
Ez se jobb de már ez van
2022. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha netről rendelte újonnan, akkor vissza lehet küldeni gond nélkül.
2022. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hordozód van otthon, az is lehet, nem is lehet csak a saját márkájú babakocsira feltenni.
2022. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy minden áron újat szeretnél mindenből, de nem lesz mókás újra venni pár használat után.

Amikor teherbe estem minden anyuka barátnőm ezt az egyet tanácsolta: spórolj bármin, de véletlenül se a babakocsin. Náluk is kerék tört a pláza közepén, sport rész nem volt összecsukható és sok helyet foglalt stb.

Így aztán úgy vagyok vele, hogy inkább veszek meg használtan egy babakocsit 100 forintért ami újan 200 forint volt, mint egy vadi újat 100 forintért amit eladni max 20 forintért fogok csak tudni, vagy ha kuka akkor semennyiért.

Mondjuk ha nem nagyon fogjátok használni csak a sarokig meg vissza egyenletes talajon addig feltételezhetően elgurul.

Egy utolsó gondolat: egy jobbfajta játék babakocsi is 25-30 ezer forint, tehát már csak így viszonyításképp is átgondolandó.

2022. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

100.000 forintért olyan használt, de új állapotú top kategóriás babakocsikat árulnak jómódú anyukák, hogy megszólalnak.

Nekem így lett Thule kocsim. A keréken látszott, hogy nem új, de csak a plázában volt használva kb.


Jól mondják: egy nem túl minőségi babakocsi rémálom. Pláne a nagyszerű magyar utakon.

Viszont újat nem érdemes venni, mert amióta létezik a Facebook marketplace, olyan tömegesen árulnak új állapotú minőségi cuccokat, hogy nagyon nehéz rendes áron eladni bármit is.

Csak egy pl: rugalmas kendő. Új ára 15 ezer körül van. Rengetegen árulják 6-7 ezer körül. Szó szerint rengetegen. Így ha valaki 10 ezret akar kapni a sajátjáért, annak nehéz dolga lesz.

2022. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!