Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a 2 az...

Mi a véleményetek a 2 az 1-ben babakocsikról, ahol a mózeskosár alakítható át sportkocsivá?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem az adott márka videóját, csak egy csattal alakították át a mózest. Mennyire strapabíró?

2022. febr. 20. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Mennyire nagy es nehez kocsi?

A mienk konnyunek szamitott, de 2 honap utan eladtuk es vettunk egy sportbabakocsit, sokkal konnyebb volt

2022. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk jó volt, mózesben abszolút nem maradt meg, erre számítottam is, ezért vettem ilyet. Hauck kocsi? Nagyon jó, strapabíró, szeretjük.
2022. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
MKs, csak úgy nem engedi kiírni a kérdést. Elvileg 10 kiló.
2022. febr. 20. 10:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk csak a váz, egyéb információ nem szerepel a súlyról
2022. febr. 20. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Az a márka egy kalap 💩, az átalakítható mózest pedig szeretik szuperpraktikusnak előadni, a valóságban rendkívül szerencsétlen konstrukció. A mózes is kicsi, ez a vékonyfalú gagyi fajta, sportra átalakítva pedig szintén nagyon kicsi, hamar kinövi a gyerek és sokszor nem is túl kényelmes nekik. Még drágább márkától sem vennék ilyet, mint pl Mima Xari nem hogy egy MK-tól.
2022. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Egyetértek #5. Nekem volt "szerencsém" tologatni egy ilyen MK kocsit. Gagyi, batár és nehezen iranyítható. A sport részt hamar kinőtte a sógornőm gyereke és vehettek egy új kocsit. Belefutottam instán valami influencer csajba. Annak is ilyen volt és írta, hogy egyik összecsukásnál eltörött és újat kellett venni...pár hónap használat után.

Én sem akartam sokkal többet költeni egy babakocsira, de látva ezt a 💩-t és, hogy ezért a pénzért újonnanan csak hasonlót lehet venni inkább még hozzá csaptam egy keveset és vettem egy rendeset használtan.

2022. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Én bababoltban barátkoztam ilyennel, mert elég kevés tárolóhelyünk van, gondoltam praktikus lehet. Nem emlékszem már milyen márkák voltak, de nekem a vékony fala, meg ez a csatos megoldás nagyon gagyi hatást keltett, így végül letettem róla. Ráadásul maga a váza robosztus, szóval ha valaki a súlya, mérete miatt cseréli egy kis kompakt sportkocsira, annak ez sem megoldás.
2022. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Gagyinak tűnt a csak csatos megoldás, de akkor tényleg az. Elég visszás volt, hogy kérdést sem lehet kiírni a márkáról. Akkor felejtős.
2022. febr. 20. 14:29
 9/9 anonim ***** válasza:
MK babakocsi?Mi a neve?
2022. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!