Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok tapasztalatokat a...

Írnátok tapasztalatokat a Kunert babakocsikról?

Figyelt kérdés

Melyik fajtáját használtátok? (VIP, Silver, Volver, Gold)

Újan vagy használtan vettétek?

És mennyire voltatok vele megelégedve?

Ha volt más babakocsitok is, az milyen volt és ahhoz viszonyítva milyen a Kunert?



2014. szept. 15. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Vipünk van. Egy évet használta az előző tulaj, mi is egy éve nyuzzuk már. Nagyon szeretjük. Nehéz, az tuti, de egy kézzel eltolom esőben is. A kosara hatalmas, nagy bevásárlást is csinálunk vele, simán belepakoltunk már 10 kgt is nem egyszer, és bírja. Bolygókerekest vettünk, könnyű irányítani. Nekünk nem esett széjjel, nem recseg, ropog, pedig nem kíméljük, domboldalon toljuk fel-le, erdőben is kirándultunk vele rengeteget. Próbáltam más kocsit is, de nem éreztem annyira sokkal jobbnak. Tudom, hogy sokan panaszkodnak rá, hogy eltörik, kiesik a kereke, nekünk szerencsénk volt ezek szerint vele.
2014. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!