Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen könnyű sportbabakocsi...

Milyen könnyű sportbabakocsi lenne jó?

Figyelt kérdés
Könnyű sportbabakocsit keresek, amit gyerekkel együtt nem túl nehéz lépcsőn használni. Az is fontos, hogy könnyen össze lehessen csukni és kevés helyet foglaljon.

2022. márc. 5. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Varosi hasznalat? Nekunk kindercraft cruiser van. Bar lepcson felcipelni nem tudom (lefele okè), de szerintem semmilyet nem tudnèk egy 10+ kilòs gyerekkel màr.
2022. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Cybex melio 5,9 kg és akár újszülött kortól optimális.

De ha nagyobbnak keresel, ahol már nem fontos a megfordíthatóság és nem alszik rendszeresen, akkor olcsóbban is találhatsz.

2022. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

-ár?

-kerék mekkora legyen / milyen terepviszonyra kell?

-legyen fordítható az ülés?

Ez így nem túl sok támpont, manapság ezeknek a feltételeknek megfelelő babakocsi annyi van mint égen a csillag. Én egyébként a Cybex háza táján nézelődnék: Eezy, Libelle, Beezy. Esetleg Babyzen Yoyo, Quinny Zapp stb stb stb.

2022. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Max 20 ezer Ft, városba, 1 éves gyereknek, nem kell hogy fordítható legyen. Egy egyszerű, könnyű kocsi legyen, csak óvodába járáshoz kell a naggyal, mert sajnos nem akadálymentesített az épület, lépcsőn kellene fel-levinni. A mostani kocsi túl nehéz ehhez. Persze az is megmaradna, de inkább kirándulni, rosszabb terepre.
2022. márc. 5. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből nagyon max outletben vagy használtan:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Vagy használtan egy McLaren.

2022. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem használtan is tökéletes, csak típus kell, hogy találjak.
2022. márc. 6. 08:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Babyzen Yoyo-t keress, használtan (újonnan talán 60-70 ezer).
2022. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Babyzen Yoyo max használtan ennyi és ahhoz is jókora szerencse kell, újonnan 150.000…
2022. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!