Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke kocsi helyett ajánlanàt...

Stokke kocsi helyett ajánlanàtok mást?

Figyelt kérdés

Kisfiam fél éves.

Gazdag rokonoktól “megörököltünk” egy jó állapotú Stokke kocsit.

Először örültem neki, mert egyrészt ingyen volt, meg biztos hiper szuper, ha ők ezt használták.


Borzalmas. Nem maga a kialakítás, azzal nincs bajom, hanem a kereke. Az a gond, hogy olyan helyen lakunk, ahol rettenetes minőségű a járda, az út, és a csillapítás nélküli műanyag kerék nagyon nehezen megy. Egy kinszenvedés tolni

Amikor elmentünk a bevásárlóközpontba, ott szuper volt tolni. Vagy amikor végre elértünk vele a boltig. Ott gurult gyönyörűen.

Eddig a Mózes rész kellett, de inkább a fentiek miatt hordozókendőben vittem, viszont egyre nehezebb a gyerek.

Lassan tenném be a sportba.


Tudna valaki ajánlani olyat, ami elsősorban jól gurul nehéz terepen is?

A súlya, mérete mindegy, nem cipelem magasra, össze is ritkán csukom.

Használtan próbálnám megvenni.



2022. márc. 25. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk touragoo flame van, rossz terepen is egy kézzel megy.

Brendonban ki tudod próbálni.

2022. márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bebetto is elmegy minden terepen, ha nem kell csukogatni (az rémálom) meg cipelni akkor jó lehet.

Masszív, nagykerekű. És használtan szerintem fillérjébe kerül. Újonnan se egy drága cucc.

2022. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Cybex piram:)
2022. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik modellről van szó?
2022. dec. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!