Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot ajanlanatok...

Milyen autot ajanlanatok 1-1.8 millio Ftig?

Figyelt kérdés
Na tehat van egy kozlekedo autóm amivel jarok dolgzni. mivel en nem szoktam bulizni meg stb kb semmilyen hobb nincs, ezert ugy dontottem veszek magamnak egy 2. autót. ezt hetvegente eloveszem haverokkal szorakozunk stb stb. Igazabol egy hobbiautót. (ez kizarja nalam az elsokerekmeghajtast) azonban en bmw nem akarok venni. most a subaru imprezan gondolkodom, 2000 es evjara alattiakat nezegettem. tudnatok esetleg olyan kocsit ami hasonloan jo? havi keresetem netto 200.000 Ft (cnczek)

2017. jún. 29. 22:08
 1/9 A kérdező kommentje:
telorol irtam. tele van gondolom hibakkal, ezert bocs.
2017. jún. 29. 22:11
 2/9 crudy ***** válasza:
Subaru impreza tok jo, galant vr4 is nagyon jo de sajnos nem talalsz balkormanyosat :(. Merci clk komressor, hat nem jut eszembe mas. Az a baj h 1.8bol modern vadlovat nem tudsz venni. Ebbol kijon egy komoly gep de az regi lesz. Kb 95-2000es evjarat. Tanulj meg meg heggeszteni (de mar most is) es kerj tobb penzt a minkadert
2017. jún. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Most meg gyakorlom

a cnct es megyek ki kulfoldre.

2017. jún. 30. 07:49
 4/9 anonim válasza:
Ha ügyes vagy, akkor 1.5 milliónál lehet találni Nissan (S13) sx200-et Hátsókerékmeghjtású, télen jól lehet vele Driftelni, meg projekt autónak megfelel. Van belöle 1.8 literes (CA18DET) és 2.0 (SR20DET). De ha olcsón talász 2.0 literest azt mindenképp vedd meg. (Mert jól lehet tuningolni és sok az alkatrész hozzá)
2017. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is gondolkozom a 200 vagy a 240 vételén.
2017. júl. 5. 18:28
 6/9 anonim válasza:

Háth... A 200sx az a Európai modell míg a 240sx az

Amerikai modell. Míg a 200sx-ben SR20 es CA18 codjelu motor van 240sx-ben KA24 motor duburog (2.4 literes)


A legjobb valsztas a 200sx lenne amelyben 2.0 (SR20DET) van mert sr20-at driftre haszaljak meg neha gyorsulasra (ezert is sok a tuning alkatresz) meg azt mondják hogy a SR20DET hires motor ezert is ritka talalni mert a legtobb sx-et Projekt autova valtoztatak


Egy kis izelito:


[link]


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=-Ed0crKIcfA


Es bocs a feleig ekezetes felig ekezet nekuli irasomert

2017. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként ez mind igaz lehet a subarura is, mivel egy rallyautó, így ahhoz is sok alkatrész van, tele tuning alkatrészekkel, pl kovácsolt dugó, hajtókar stb. néztem egy komolyabb kipufogórendszert, az 150.000 Ft.Amúgy nem driftelni szeretnék az autóval,csak jókat gyorsulgatni, amihez a 4 kerék meghajtás elég jó.


Köszi a válaszod!

2017. júl. 6. 18:03
 8/9 anonim válasza:
A Subie sem rossz auto igazabol a Lancer ellenfele. Meg hat ki nem szereti a boxer motor hangjat? Ha nem baj ha megkerdezem hogy pontosabban milyen Subarut vasarolsz. Tudom hogy imprezzat WRX-et vagy STi-t? (csak azert mert hajt a kivancsisag es subiekal is tudok egy par jo tanacst mondani)
2017. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ehhez hasonlót.

2017. júl. 7. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!