Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a full...

Mi a véleményetek a full rózsaszín babakocsiról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezt a kocsit néztem ki a lányomnak, de nem tudom...nem túl giccses?

Szerelem első látásra volt, aztán jól elbizonytalanodtam...


[link]



2022. márc. 27. 22:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Nekem mindegy ki milyen babakocsival megy. Ha ez tetszik, hajrá :)
2022. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
De, szerintem is egy kicsit giccses, de nekem amúgy tetszik. Én az ára miatt nem venném meg (a Cybex ha jól tudom nagyon drága), már nem költenék egy babakocsira több százezer forintot. De persze nem is ez volt a kérdés, szóval én a helyedben mwgvenném, ha szerelem volt első látásra!
2022. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
egy kicsit sok nekem a 3d virág, de amúgy nem rossz :) hozzateszem en nem szeretem a rozsaszint alapvetően. a képen sokat ront, hogy rózsaszín a háttér is.
2022. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Élőben nem ilyen szép, nagyon fényesek rajta a virágok, mintha nylonból lennének.

Mi a koi kollekciónál maradtunk.

2022. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4

Hát ezt nem gondoltam volna,hogy ennyi pénzért még "gagyik" is rajat a viragok...

2022. márc. 27. 23:07
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Ez nekem a too much kategória, de ha neked tetszik, akkor hajrá.
2022. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szep, a szine mindenkepp, meghat ugye ez jo marka, csak azok a rarakott viragok nem tetszenek, azt levagnam 😂
2022. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem szemely szerint nem tetszik, nagyon Barbie, mondom ezt ugy,hogy szeretem a rozsazsint es mi is rozsaszin babakocsit vettunk. Szerintem ez a limitalt szeria, a Minnies meg nem tudom milyenek vannak meg, nagyon nem ízlésesek.

Nekunk egyebkent uppababy van, ez inkább puderrozsaszin, szerintem nagyon kis szép.

2022. márc. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik, de neked kell, hogy megfeleljen. :)

Amúgy tényleg felesleges ennyit költeni egy babakocsira, mi kb nem is használtuk, mert üvöltött benne a fiam, csak hordozóban volt el. A drága kocsi pedig megmaradt dísznek, majd jóval áron alul sikerült eladni...

2022. márc. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Engem jobban zavarnak az apró kerekek.. Nem mindegy hol, milyen terepen használnád.
2022. márc. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!