Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek a triciklinek van...

Szerintetek a triciklinek van értelme?

Figyelt kérdés

Sokhelyen olvadtam,hallottam hogy a babakocsit rovid ideig hasznaltak,helyette tricikli van

A varosba is latom sok anyukanal,de ertelmet nemigazan latam. Soha az eletbe nem lattam hogy ezt a gyerek hajtotta volna. A gyerek csak ul es anyuka tolja,nekem ez olyan mintha ugyanugy babakocsi lenne csak triciklinek hivva🤷‍♀️


2022. máj. 5. 10:05
A kérdező szavazást indított:
Van
Nincs
25 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk van, mind a 2 gyerek imádta/imadja.

A fiam 1 eves korára sétált. A babakocsiban onnan kezdve nem volt hajlandó megülni, csak ordított benne. Akkor kaptunk egy triciklit. Nem tekerte, én toltam de tudta fogni a kormányt, csengetni, azon mashogy is ül. Imádta. 2 eves koráig ha kellett valahova menni, azzal mentünk.


Most lányom ugyan ez. Ahogy elindult, a babakocsiban sír. Triciklin elnézelődik. Neki már "modernebbet" vettünk, en is jobban szeretem, mint a babakocsit.

2022. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Átlag gyerek nem szeret a babakocsiban ülni. A triciklit szeretik. Az én gyerekem tekerte is

Ha szerinted nincs értelme, akkor nem kell venni

2022. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Ismerek babát aki nem szereti a babakocsit. Akkor kijelenthetem, hogy a világ összes babakocsijának nincs értelme? Ugye nem? Van gyerek amelyik jobban szereti, a babakocsiban meg üvölt. Ha nektek nincs rá szükségetek, ne vegyél!
2022. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

2#

Akkor nekem tuti biztos ufó mindhárom gyermekem, ugyan is imádtak babakocsiban lenni. 🤔

Sosem volt triciklink, teljesen feleslegesnek tartom.

2022. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

4!


Szuper. Jó is, hogy nem vettél. Neked felesleges volt. Másnak nem az. Biztosan van neked is olyasmi, ami még másnak totál felesleges.

2022. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

5#


De klassz, hogy átjött amit írtam.. 👍

2022. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
6. Akkor mit akartál írni? Mert nekem is az jön le, hogy olyan korlátolt vagy, hogy azt hiszed, ha neked nem kell valami másnak se lehet hasznos. Szóval izgatottan várom mit akartál kinyögni :)
2022. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

6!


Átjött. A te 3 gyereked nem átlagos. 😘

2022. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Én szeretem, de csak nagyon jó úton. Ha erdőbe, határba megyek vele, marad a jó kis leharcolt babakocsink, az átmegy kis túlzással mindenen.


Az enyém lassan 11 hónapos, tetszik neki a duda, a visszapillantó, sebváltó ami az ő triciklijén van. Jobban tud nézelődni is benne. Egyelőre csak tolom benne, de remélem majd egy ponton hajtja is.

2022. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
A lányom 10,5 hónaposan elindult, onnantól hallani sem akart a babakocsiról. De tesóméktól örökölt egy triciklit, azt viszont imádta. Onnantól nagyobb sétákra azzal mentünk. Ő nem tekerte, lábbal próbálta mindig hajtani, így aztán amikor nagyobb lett, jött a kismotor, utána a futóbicikli.
2022. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!