Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lehet háti hordozóval futni?

Lehet háti hordozóval futni?

Figyelt kérdés
Eddig úgy véltem, hogy nem, mert nem jó a kisgyereknek, de most azért mégis csak elgondolkodtam ezen. Lesz az óvodában ahova a lányom jár egy kis reggeli futás, és várják a szülőket is. A kicsi 16 hónapos, nem fogom tudni hová rakni, vinnem kellene magammal. De nincs futó babakocsink, ezért gondoltam a háti hordozóra. Ez kivitelezhető? Vagy inkább hagyjam ki ezt a lehetőséget?

2022. máj. 20. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem.


Nem erre tervezték.

Lehet vele sportolni, de csak olyat, ami nem ad nagy rázkódást.



[link]

2022. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én őszintén szólva nem nagyon futnék így. Oké, hogy mondjuk lefutod az utolsó 3 métert a buszhoz a hátadon a gyerekkel, attól még nem lesz baja, de egy rendes futóverseny vagy akármi szerintem nem tenne neki jót. Szóval én személy szerint így nem futnék, max sétálnék vagy csak nézném, ahogy futnak a többiek.
2022. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a te gerincednek biztos nem tesz jót. A gyerek viszont nem hiszem, hogy többet rázkódna, mint buszon vagy autóban és gondolom, már stabilan ül jó ideje. Ha csak ezért vennél hordozót, akkor próbáld ki, hogy megpakolsz egy hátázsákot annyi liter ásványvízzel, mint ahány kiló, aztán fuss egyet. Ha rendszeresen szoktatok így túrázni, akkor meg adott egy éles főpróba is.
2022. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt a hordozós futást kihagynám. Az oviban mindenki fut? Dadus néni esetleg, aki addig játszik a lassan másfél évessel?
2022. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el és setaljatok. Hordozóval nem szabad futni sportszerűen. Nyilván egy-egy iramodás belefér.
2022. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad így futni. Se neked, se a gyerekednek nem tesz jót. Hagyd ki, vagy sétáljatok. Én is élvezném ha lehetne így futni amúgy, szóval megértelek, de ez nem járható út.
2022. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ez most kimarad. Esetleg az megoldás lehet, ha a babakocsival futok? Mint írtam, nem futó babakocsi, de nagy, tömör kerekei vannak, túrázni szoktunk vele. Persze, ha ez sem opció, akkor nem megyek. :)
2022. máj. 20. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!