Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszülöttes anyukák! Milyen...

Újszülöttes anyukák! Milyen babakocsitok van?

Figyelt kérdés
Meg vagytok vele elégedve?
2022. júl. 19. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem 3in1 volt, de felesleges. Ha ma visszamehetnék az időben, vennék egy jó minőségű sportbabakocsit, amire lehet hordozót csatlakoztatni. Most már sima sportbabakocsink van. Van hozzá télre zsák, tök jó. A mózesrészt én nem is használtam és a hordozó is csak pár hónapig a jó. Jobb egy olyan kocsi amit már azonnal tudtok használni mert teljesen dönthető.
2022. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a sport ülést se sokat használtam a 3in1 résznél. Foglalják a helyet az ilyen-olyan kosarak.
2022. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha visszamehetnek az idoben en is egybol sportkocsit vennek.
2022. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3in1 van, Touragoo. És szeretjük is.

A mózes részt használjuk a legtöbbet. A hordozót én csak akkor rakom a vázra, ha mondjuk bevásárolni megyünk,vagy hasonló. Szóval ha rövid elfoglaltság van. A sport részt még egyelőre nem vettük elő, mert még kicsi hozzá a fiam. De nekünk olyan a sport rész, hogy vázzal együtt összecsukható. A lányomnak annak idején olyan volt, amiről le kellett venni a sport részt, csak úgy lehetett berakni az autóba. Na az rettenet volt, meg is szabadultam tőle hamar.

2022. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3in1 van nekünk is. Mindennap használjuk a mózest az esti sétánál, a hordozót pedig heti párszor teszem a babakocsira, ha autóval megyünk valahova. Én szeretem. A sportrészt mi sem vettük még elő.
2022. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekunk is 3az1ben van, ABC design. Maximálisan meg vagyunk elégedve vele. Én elengedhetetlennek tartom a mozest, szerintem nem jó, sőt kifejezetten káros, ha egy baba órák hosszát az autós hordozóban van, az nem arra lett kitalalva. Amíg nem ül magatol, nem is fogom a sportulesbe tenni, szóval szerintem ki lesz használva abszolút :)
2022. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Cybex Priam

Még csak 10 hete használjuk, de eddig szuper volt minden helyzetben.

A délelőtti-délutáni nagy sétákhoz a mózessel használjuk, ha megyünk valahová, akkor a hordozó+váz verzió van.

Mi nagyon szeretjük, nekem tényleg ez a "legleg" babakocsi, nem mellesleg szerintem gyönyörű is.

2022. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!