Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Joie verso gyerekülès 0-36kg....

Joie verso gyerekülès 0-36kg. Használ valaki?

Figyelt kérdés

Vettünk egy ilyen ülést 3hós babánknak.

Én vagyok a bèna??

Van benne egy vastag szivacsbetét, ami a baba hátánál fut. Beleteszem a gyereket a feje pedig hátra"" nyaklik" . Nem tudom jobban leirni. Az a vastag szivacs a feje alatt nincs.

Ez másnak is probléma?

Ez normális??

Van rosszul csinálok valamit?



2022. aug. 24. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vedd ki.
2022. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Hàt, elég béna aki 0 éves kortól 10/11 éves korig egy üléssel le akarja tudni, holott 5 évnél tovabb egy ülést se szabad használni az anyagelfáradás miatt...
2022. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2es. Teee idióta. Qva nagy zseni lehetsz..szakértőkèm,na ezért kár volt fárasztani a kezecskéidet az irásra..nem értetted a kérdést te barom..

Köszi 1es. De 136ezerért csak ne vegyem már ki.bár az első gondolatom nekem is ez volt.

2022. aug. 24. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Hülye vagy mint a segg. Nincs az az ülés, ami jó egy pár hónaposnak és egy 36 kilós óriasnak is, akármennyiért áruljak is és akármilyen marketinget nyomnak hozza.

Pont ezt tapasztalod most, mégse érted.

2022. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Bár mondhatta volna kedvesebben, de a másodiknak igaza van. Nem szabad ilyen nagy súlyhatárt átfogó ülést venni, mert kerülhet bármennyibe, nem biztonságos, ahogy most meg is tapasztaltad.

Használj hordozót ilyen kicsinek, ez az ülés majd később lesz jó. Azt csak halkan jegyzem meg, hogy a hordozó után sem ennek kellene még jönnie, de talán akkor már jó lesz.

2022. aug. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi használtunk párszor ilyet, de abban volt egy külön fejszivacs is. Lehet nem kivenni, hanem betenni kell valamit :-)
2022. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
2-es és 4-es kicsit elvagytok tévedve nagyon! ha nem lenne biztonságos nem forgalmaznák! az hogy te/ti nem tanácsoljátok az 1 dolog de semmit nem számít... ugyan olyan biztonságos mintha kiadnál 3-4x 100+k forintot ülésekre! erről ennyit!
2022. aug. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es. Olvass kicsit azért még utána.
2022. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
már utána van 3 gyerekkel:) de köszi!
2022. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!