Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen fajta/márkájú gyerekülé...

Milyen fajta/márkájú gyerekülés a jó szerintetek, ki mit használt/használ?

Figyelt kérdés
8hos lesz a kisfiam és bizony, már elég nagynak látom ahoz, hogy elkezdjünk kétkerekűn is gurulni! Dönthető, vagy sima lenne a jó gyerekülés? Tanácstalan vagyok milyet vegyünk, ami biztonságos és kényelmes az én drágámnak ( és nem utolsó sorban nem is olyan drága)
2015. júl. 18. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk Römer Jockey Relax biciklis ülésünk van ami dönthető. Annyira minimálisan lehet megdönteni, hogy szinte észrevehetetlen, tehát ha újra kéne választanom ez nem lenne szempont. Stabilnak stabil, nagyon szeretem és kényelmesnek is tűnik, a biztonsági öve is nagyon jól tart és könnyű ki-be csatolni. 22 kg-ig jó, sokáig tudjuk majd használni. Nyeregcsőre erősíthető / adapteres / így a gödröket-bukkanókat-vasúti átjárókat nem érzi meg annyira a baba. Tehát nagyon meg vagyok elégedve vele, de nem dönthető verzióban is jó lenne. Alkalmi vétel volt, használtan 5000 Ft-ért tudtam megvenni.
2015. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Römer a legjobb.
2015. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!