Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikor, hány fokban raktátok...

Mikor, hány fokban raktátok fel a mózeskosárra a lábzsákot?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babám, de nem igazán tudom eldönteni, mikor kellene feltenni a lábzsákot a mózeskosárra. body+nadrág+vékony vagy vastag pulcsi (foktól függ)+dupla rétegű pamut overál+vékony sapka (+az overál kapucnijában van a kobakja)+plüss takaró időtől függően kettéhajtva vagy simán ráterítve, ha meleg van, lehúzva róla - így járunk sétálni. Eddig úgy tűnt, hogy pont jó így neki, jókat alszik, ha esetleg nyugtalanabb, akkor a takaró rétegeiből veszek le, ez be szokott válni.

de mikor kellene a lábzsák? mindegy hány fokban szeles időben? vagy ha hidegebb van már? 13 fok körül volt a leghidegebb eddig, akkor volt nagy szél is már hazafelé - akkor gondolkoztam el, hogy lehet jól jött volna... mit adtok a babára a lábzsák alá? mennyire takarjátok be?

ha a vastag, téli overál fog kelleni, átkerül a sport részbe a babám, nem fog tudni mozdulni a mózesben, hosszú baba... :)

köszi, ha megosztjátok a tapasztalaitokat!



2022. okt. 28. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Ez, amit írtál, egyelőre bőven elég, nem kell lábzsák még. Majd olyan 13 fok alatt.
2022. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos a fiam, eddig 2x raktam fel neki, de akkor 10 fok alatt volt a hőmérséklet, és nagyon fújt a szél. 13 fokban szerintem még felesleges felrakni.

Télre én bundazsákot vettem, az melegen tartja. Akkor nem fog kelleni a lábzsák.

2022. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! még 13 fokban nem éreztem úgy hogy kellene, csak amikor hideg szél fújt mellette... de akkor jól gondoltam, még nem kell. igen, télre bundás overál van, arra nem hiszem hogy kelleni fog.
2022. okt. 28. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!