Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory babakocsiról...

Stokke Xplory babakocsiról irnátok nekem véleményt,tapasztalatot?

Figyelt kérdés

Használtátot-e?

Vennél-e ilyen babakocsit, IGEN/NEM,miert?

Mi a véleményed a babakocsi egyedi dizájnról?

Mennyire szempont avagy szimpatikus szamodra,hogy nem tömegbabakocsi?

Áráról hogyan velekedsz?


2022. nov. 15. 00:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Talan az en hibambol,mivel nem tuntettem fel,sokaknak a stokke hallatan mas kep ugrott be mint ami engem erdekelne"(leharcolt,szakadt)"

Engem kifejezetten csak a v6 es az xolory X erdekel,termeszetesen csakis uj,bolti garancias !

A v6 mar maceras hiszen kifuto de meg raktarrol tudnanak adni 😊

2022. nov. 15. 09:51
 12/20 A kérdező kommentje:

Szeretnem megegyszer leirni engem csakis bolti termek erdekel,garanciasan!

Es v6 tol regebbi szoba se johet !

2022. nov. 15. 09:53
 13/20 A kérdező kommentje:

Így mar nem hinném hogy mindenki ezt tolná,elegge leszur az ar jopar reteget ugyanis 400 ezer ft alatt az x eseteben uzletbol,garanciaval nem is kapni


Es igy a leharcolt,szakadt minden cig@ny ezt tolj kepet kerem ne kepzeljuk ide..

Tolhatja,de biztis hogy szep allapotba is lesz ! 🤗

2022. nov. 15. 09:58
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Figyi lett volna bőven rá hogy megvegyem neki az újat is belőle de teljesen fölösleges. Főleg ha nem tudod előre hogy meg marad-e benne. Én kb adhattam volna el újan.
2022. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam, biztos az én agybajom, de képtelen voltam nem arra gondolni, hogy instabilnak néz ki és bármikor felborulhat. Egyszerűen nem éreztem jól magam, miközben toltam.
2022. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is többnyire c kategóriások tolnak xploryt, meg néhány olyan anyuka, akik ezzel is mutogatják, mennyi pénzük van, akiknek a pelenkázó táska is MK, minimum egy gucci embléma befigyel valahol…

A lépcsőházunkban is van egy, nem lehet túl régi típus, egész jó állapotban van, de egyáltalán nem praktikus. Nálunk a lifthez lépcsőzni kell a magas földszintig…én százszor hamarabb leviszem a kocsinkat, míg ő egyszer leszenvedi az övét. Tároló nincs, ahova beférne, de az meg az alagsorban van, hosszabb és meredekebb lépcsővel, szóval ha beférne, se lenne értelme levinni. Kombi autójuk van, de ha bent a babakocsi, oda más már nem fér. Az útpadkákkal is megszenved, és abból is van bőven a környéken, a dimbes-dombos környékről nem is beszélve, amit sok helyen lépcsőkkel oldottak meg. Nem egy babakocsi barát környéken lakunk 😅

Nekem az a véleményem, hogy ennyi pénzért sokkal praktikusabb babakocsit is vehetsz. Azokon is látszik, hogy drága, ha ez a cél.

2022. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk xplorynk van, igaz v5, mert mikor az első gyerekünk született még az volt kapható, a másodiknál meg persze nem cseréltem le azért, hogy a legújabb modell legyen :) Ha cipelnem kellene utálnám, de szerencsére nálunk ez nem volt szempont. Nem vagyok kifejezetten oda érte, egyedül azt szeretem benne, hogy magasan ül benne a fiam. Mi ha utazunk amúgy sem 3 az egyben kocsit viszünk magunkkal, otthon a környéken sétálni vele teljesen jó. Mi ajándékba kaptuk a gyerekek nagynénjétől így nem tudom azt sem mennyibe került anno újonnan, gyanítom azért 2018ban még nem volt annyi mint most. Minden esetre én biztos nem fizetnék érte ennyit, biztos vagyok benne, hogy lehet ennél jobb babakocsit kapni.
2022. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%
A véleményem ugyanaz. Olyan mindegy hogy Vaterás v4 vagy bolti v6, egy nem praktikus, rossz ár-érték aranyú cigány kocsi.
2022. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
87%
Nézd, ránézésre senki nem mondja meg v hány a babakocsi, csak ez a zsiráf design tuti hogy Xplory és ezt bizony cigányokkal meg putris nőkkel társítom, teljesen mindegy nekem hogy jófogásos v4 50 ezróért vagy X 500-ért.
2022. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
64%

Nem vennék. Nekem mikor terhes voltam, anyukám felajánlotta, hogy a babakocsit ő szeretné megvenni. És teljesen laikusként ki is nézte a Stokkét, mert tetszett neki a designja. De én utána olvastam, sok helyen azt írták, hogy instabil a formája miatt, és azóta a saját szememmel is láttam egyszer egyet a játszótéren ami valahogy feldőlt a gyerekkel. Szóval nálam szó szerint az ingyen sem kell kategória. Elvileg tolni is nehéz, nem a magyar járdákra való a kereke.

Sokan státuszszimbólumnak gondolják, de tényleg tele vele a Vatera meg a Jófogás, pár tízezrekért dobálják az ember után. Úgyhogy nem értem miért.

Ha már drága babakocsit akar valaki, akkor én Cybexet vennék. Arról csak jókat olvastam.

2022. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!