Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory babakocsiról...

Stokke Xplory babakocsiról irnátok nekem véleményt,tapasztalatot?

Figyelt kérdés

Használtátot-e?

Vennél-e ilyen babakocsit, IGEN/NEM,miert?

Mi a véleményed a babakocsi egyedi dizájnról?

Mennyire szempont avagy szimpatikus szamodra,hogy nem tömegbabakocsi?

Áráról hogyan velekedsz?


2022. nov. 15. 00:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Ismerősnek volt, "kipróbáltam".

Nem vennék.

Nem az ára miatt. Összesen többet költöttem babakocsira két gyerekkel (még 200 ezernyi ott áll a garázsban).

Semmi egyedi nincs benne és borzasztóan nem praktikus.

Abszolút tömegbabakocsi, rendszeresen szembejött velem az utcán, többnyire leharcolt állapotban.

Egyébként soha nem volt szempont. Ha jó kocsi lenne, nem érdekelne, hogy sokan használják.

És nem azért vettem ritkább kocsit, hogy felvágjak vele, hanem mert ez volt megfelelő. A stokke csak nehezítette volna az életemet a negyediken. Ide pillekönnyű de full funkciós kocsi kellett, ami megfordítható, xxl kupolás, magas gyerek is kényelmesen elfér benne, teljesen fektethető, nem földszintes kialakítású.

2022. nov. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Nem.

Tökéletesen felesleges.

Aki babakocsival akar egyedi lenni, annak szánalmas az élete.

Az ára is nevetséges. Ez CSAK egy BABAKOCSI.


(Ui: havonta vehetnék többet is, nem azért mondom, mert nem telik rá. Egyszerűen nem képvisel értéket az életben.)

2022. nov. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem használtam, egyszerűen nem tartom praktikusnak, és még csúnya is.

Nem vennék, a környékünkön tipikus cigány tömegbabakocsi. Minden második ebben tolja a gyereket, akkor is ha szanaszét van szakadva, vagy rettenet koszos a kocsi. Egyedi a dizájn, ezzel egyetértek. Pont ezért ismertem már meg messziről mikor anyuka ezt tolta, mögötte apuka egy kétkerekű kocsit húzott, amin egy rozsdás fürdőkad volt. Igen egyedi volt.

Az ára sem éri meg, statuszszimbólumként van árazva, de ez csak egy babakocsi. Meg tudnám venni minden gond nélkül, de nem hoz lázba.

Oszd el az árát azzal hogy hány hónapig használod. Nevetséges.

2022. nov. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kinézetre sem tetszik, egy dolog lenne, de, ahogy hallottam olyanoktól, akik próbálták, nem is praktikus.

Semmiképp sem vennék.

2022. nov. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kinézetre nagyon tetszik, de azt olvastam nem praktikus így nem vennék. Nekem fontos szempont az is, hogy mennyit költök egy kocsira. Ennek a típusnak a csillagokban van az ára, ár érték arányban nem a legjobb, csak fel van hypolva. Környezettudatosság miatt is, és mert elég spórolósak vagyunk mindketten, minőségi használtat fogunk venni az érkező picinek.
2022. nov. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyedi. Tömegesen járnak vele az utcán. Persze nem a legújabb csillivilli modellekkel, mert azt tényleg kevés ember engedheti meg magának (vagy inkább az átlag ember inkább másra költi azt a valag pénzt). De ha megnézed, akkor a régebbi modellek tömegével jönnek szembe, mert fillérekért árulják őket, csak valaki vigye. Így hát a kisebbség státusz szimbóluma a használt Stokke. Legalábbis errefelé az.
2022. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Messziről látszik, milyen amorf. Ráadásul sokat elmond az emberről is, ha ilyenekre szórja a pénzét (és nem, semmi jót nem mond).
2022. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gagyi, a kisebbség köreiben népszerű meg a középszerű anyukák között akik használtan veszik, most a tizedik modellt már végre sikerült úgy megcsinálni hogy ne dülöngéljen, összecsukni nem lehet rendesen hanem szétszeded és ennyi úgyhogy iszonyatosan szerencsétlen és hatalmas helyet foglal, a mózese és a sportülése is kicsi, ahhoz képest hogy mennyire egy szerencsétlen konstrukció iszonyatos ára van újonnan. Annyiból sokkal jobban jársz egy Cybexszel, Nunával, Bugabooval, ezek a slágerek a gagyi Xplory mellett és mindegyik klasszisokat ráver a Stokke babakocsijára. Ha Stokke akkor Beat vagy Trailz, kár hogy ezeket nem árulják már, nem is értem hogy gondolták hogy csak az Xploryt forgalmazzák, a leggyengébb láncszem, de biztos elegen dőlnek be neki ehhez a döntéshez akiknek csak a külsőség számít.
2022. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja és hogy NEM TÖMEGBABAKOCSI? 😂😂😂😂

Nem a fenéket nem, menj végig pl a Westenden, minden cigánynak meg lepukkant anyukának ilyenje van mert 50 ezrekért tele van vele a jófogás 😂

2022. nov. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Használtan vettem egy jó régit 20000 forintért de csak azért mert ha kimentünk a tanyánkra ezt lehetett a legjobban tolni a homokban.
2022. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!