Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tényleg hasznos a testvérfellé...

Tényleg hasznos a testvérfellépő? Milyet érdemes nézni, ami csak álló, vagy amin van ülőrész is?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 09:12
A kérdező szavazást indított:
Felesleges pénzkidobás
Hasznos, de bőven elég a csak álló
Hasznos, és jól jön az ülőrész is
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem hasznos, de csak ha városban laktok és semmi rázós helyen nem tolod, mert nem olyan jók a kerekei mint a rendes babakocsinak. Mennyi idős a nagy? Nem tud melletted futóbicózni mondjuk?
2022. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapesten lakunk. 21 hónapos lesz a lányom, amikor megszületik az öccse (februárra várjuk). Egyelőre csak kismotorja van, de azt nem szereti. Megy vele 1-2 métert és utána egyből le akar szállni, inkább sétál mellettem kézenfogva. De így ugye nem tudunk csak nagyon kis távokra menni vele.
2022. nov. 27. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez gyerek függő. Az én lányom a babakocsiban is utál ülni, feküdni, jobban szereti a saját útját járni. Neki teljesen felesleges lenne, nem maradna meg rajta. Max hosszabb programokon jönne jól (pl. állatkert), amikor elfárad, de akkor meg vagy triciklit viszünk vagy két babakocsival megyünk.
2022. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

21 hónap korkülönbséggel nekünk hasznos volt. Mindig nem volt használva, de sokszor vettük nagy hasznát.

Ülőrész szerintem nagyon felesleges.


2,5 éves volt a nagy, mikor leszedtük, már nem kellett, általában futóbiciklivel jött vagy sétált.

2022. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk nagyon jól jött. Két év van köztük, a nagy még sokáig nem tudott sokat sétálni egyhuzamban. Ülőset vettünk, de teljesen felesleges volt, jó, ha egyszer ráült.
2022. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2 év van köztük. Nekünk hasznos volt a fellépő, nagyon szerette a nagy. Ülőset vettünk, de egyszer használta az ülést, nem tetszett neki, így azt leszereltük. Volt, hogy még 4 évesen is ráállt, ha elfáradt vagy esett az eső és így bebújt az esernyőm alá. A kicsinek is volt egy időszaka 2 éves korában, mikor a babakocsiba nem akart beülni, de a fellépőn állva simán eltoltam bárhová :)
2022. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!