Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tertvér babakocsi, testvérfell...

Tertvér babakocsi, testvérfellépő, vagy nem is kell egyik sem egy 2 évesnek?

Figyelt kérdés
2 éves lesz a lányom amikor megérkezik a tesó. Nem kell nagy távokat megtennünk, nem alszik babakocsiban csak ha elalszik a boltba menet útközben az autóban. Sétálni sem megyünk túl messzire csak a környéken. Oda triciklivel tolom vagy sétál, de a tricikli mindig ott van. Most az a kérdésem, hogy vegyek tertvér babakocsit vagy felesleges? Ha igen akkor milyet és ha ne akkor milyen babakocsit ajánlotok? Fogalmam sincs melyik lenne megfelelő. A kislányomnak is 8db babakocsija volt már mert vagy nekem nem nem jó vagy neki. Előre is köszönöm 😊
2019. dec. 6. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk a testvér fellepő jó szolgálatot tett. Főleg, amikor elkezdte az ovit vagy ha sietni kellett vakahova.
2019. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
21 hó különbséggel semmink nem volt, néha felállt a nagy a kocsi vázára, a tolókar elé. Testvérkocsit biztosan nem vennék, kényelmetlen, hamar kinövik, vehetsz újat. Egy fellépő hasznos lehet.
2019. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk is triciklink van, azzal viszem a 2 éves lányomat. 2 és fél éves lesz mikor születik a tesó. Én a tesót hordozókendőben fogom vinni az első pár hónapban, a nagynak meg marad a tricikli, aztán majd meglátom 3 évesen mivel fog közlekedni a nagy. Ha ragaszkodni fog a tricilihez, akkor tovább fogom hordozni a kicsit, ha nem fog ragaszkodni hozzá, akkor jön a lábán, vagy kismotoron és a kicsi kapja meg a triciklit.
2019. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló tervekkel vagyok mint az előző. Kendő, plusz van egy 3,5 kilós szaladós kocsink ha nagyon kell, de már most is nagyon ritkán használjuk. Egy testvérfellépőn én is gondolkodom, ha mégis kocsival vinném vhová a kicsit.
2019. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hordozni én nem szeretném, viszont találtam egy ilyet. Mit gondoltok?

[link]

2019. dec. 6. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Én testvérkocsit vettem de nem azért mert nem bírna sétálni, hanem mert egy két èv körüli gyerek nem mindig arra megy amerre mondod, nem lehetek biztos benne hogy nem szalad el, és nàlunk akármerre indulok sétàlni mindenhol autók mennek.
2019. dec. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aHermann ***** válasza:

Szia!


Nálunk a nagyok között 20 hónap van. Mi az általad belinkelt Buggypod-ot vettük meg, csak az IO verziót, amit az átalakítóval szaladgálós babakocsiként is lehet használni.


Az egyik legjobb döntésünk volt. Bár nekem a nagy akkor még elég babakocsis volt, de nem egyszer volt, hogy a Bp. másik felére kellett mennem, és egyszerűbb volt, hogy a nagy a Buggypod-ban ül, a kicsi a babakocsiban, és én csak tolom őket.


Nézd, nálunk annó volt nem egyszer, hogy az alapvetően nyugis fiunk bedurcizott, kismotor eldob, és irány a világ. Beleraktam a Buggypod-ba és irány haza (motor a babakocsi tetején).Egy babakocsit+triciklit nem tudnál egyszerre tolni.


Utána használtam a két kisebb gyerkőcnél is. A kicsinél meg sokáig használtunk babakocsiként.


Esetleg egy tesóüléssel bővíthető szimplakocsin gondolkozz még el. (Icandy Peach, Graco Trekko Duo, Hauck Duette, Phil and Teds használtan, Britax B-Dual, Baby Jogger City Select)

2019. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!