Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyenek a Kikkaboo gyerekülések?

Milyenek a Kikkaboo gyerekülések?

Figyelt kérdés
messze van tőlem bolt ahol kapható, viszont a leírása, kinézete alapján szimpatikus a gyerekülés, és kb. ugyanannyi az ára, mint a touragoonak. megéri? jó minőségű? nem nagyon találtam róla semmit.

#gyerekülés #kikkaboo
2022. dec. 15. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem ismerem a márkát, de első a biztonság. A kérdés mindig az, hogy rábíznád egy esetleges baleset esetén a gyereked életét?

ADAC teszteket nézd meg, hogy legyen és azon jól szerepeljen!

2022. dec. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem én, hogy jó ha van adac teszt, de nem mindenki tudja megfizetni... és lehet hogy ugyanolyan jó egy olyan gyerekülés is, ami nem szerepelt adac teszten.
2022. dec. 15. 06:34
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Szia

Szuper jó ,biztonsagos gyereküléseket lehet venni használtan reális áron!

Nekünk is a biztonság volt az első,ezen nem spórolnék de mi napi szinten autópalyázunk sokat!

2022. dec. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is inkább használt gyerekülés legyen ADAC teszttel,mint egy neve sincs... 1. Válaszoló voltam.
2022. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szetnezek a használtak között.. csak az a baj, ha nem személyesen veszem át, nem látom hogy valóban nem sérült e.

nem járunk sokat autóval, ezért sem feltétlenül gondolnám fontosnak az adac tesztet

2022. dec. 15. 11:55
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenki jön ezzel a tesztel baszki baleset bármikor meg eshet és vehetsz akármilyen ülést szerencse kell az élethez nem fogom magam rosszul érzni mert csak egy touragoo ra futotta… én masszívnak érzem és gyerekülésből meg pont ful balasetveszélyes használtat venni nem tudhatod, hogy valaki ütközött e már vele és utána bevizsgáltata vagy nem ? Vagy dobálva volt esetleg …

Szerintem menj el egy boltba és nézd meg ha tudod és ha masszívnak kényelmesnek érzed akkor szerintem jó lesz

2022. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem a masszívság a mérvadó. A tesztelő nagy márkák ülései is buknak meg adac teszten, mert pl. elengedi az isofix talp oldalirányú ütközésnél az ülést, nem megfelelőek a tompító zónák, nem védi eléggé a fejet, vagy ilyesmi. Azért drágák ezek az ülések, mert költenek a tesztelésre és a fejlesztésre.

Ha egy gyerekülés balesetmentes (az azért valószínű látszik rajta, ha nagyot csattantak vele, törött, szakadt, stb.), akkor nincs baj a használttal. Ellenben az, hogy "masszívnak tűnik", "jól párnázott", meg nem tudom milyen érveket szoktam még olvasni, pont nem számít. Soha ne legyen rá szükség és az esetek nagy százalékában nincs is szerencsére. Éppen ezért laikus anyukaként ne mondjunk olyanokat, hogy "ez is ugyanolyan jó", mert ez nagy valószínűséggel nem igaz. A "jósága" laikusként nem mérhető, mert nincs két egyforma baleset és az sem mindegy milyen autóba tesszük be, de ha reálisan gondolkozom, akkor biztonságosabbnak tartok egy tesztelt rendszert olyan gyártótól, aki rengeteget költ a fejlesztésre, mint bármi mást.

Mindenkinek lelke rajta, hogy milyen ülést választ, én elfogadom, ha valakinek nem ér 100 plusz ezret egy jó adac tesztes ülés, csak ne próbáljuk belemagyarázni, hogy a 40 ezres is ugyanolyan jó.

2022. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én meg ezt a lelki nyomást utálom ami folyik itt… mindenkinek a lelke rajta… meg kinek mit ér….. bla bla

Mindenkinek mindent is megér a gyereke.

2022. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!