Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex Solution S2 használható...

Cybex Solution S2 használható olyan autóban, amiben nincs isofix rögzítés?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi... napok óta gúvadok a neten, mert a babakocsis hordozót lassan kinövi a poronty, és bedilizek a sok adattól.

Egyik autónk sem isofixes, a nagyszülőké közül is csak egyben van, szóval mindenképp sima biztiöves verzió kellene.

Viszont ha már veszünk, szeretnénk olyat, aminek jobbak a tesztjei, így leszűkült a kör a Britax, Maxi-cosi, Joie és Cybex márkákra. Ez utóbbi volt a legszimpibb a férjemnek is, viszont ahogy néztem kifejezetten sima biztonsági övvel rögzíthető típusa nincs (legalábbis a gugli első 378 oldalán nem találtam) 🙈.

Elmegyünk majd egy-két boltba személyesen is, de tök jó lenne, ha személyes tapasztalatokkal tudnátok segíteni.

Tényező lehet még, hogy az én Fiat Doblómban valamiért rövidebb a biztonsági öv 🙄.



2022. okt. 17. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Itt írja a leírásban és a videoban is, hogy isofix nélkül is lehet rögzíteni az autó 3 pontos övével.

2022. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!