Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik nagyon picire összecsu...

Létezik nagyon picire összecsukható de strapabíró babakocsi?

Figyelt kérdés
Februártól bölcsis lesz a fiam és 2 hetente 2 délutánt a nagymama fogja hazahozni őt és az ovis nagyobbikat. A mama busszal jön haza a városból, onnan pedig gyalog haza együtt, kb 1,5-2 km séta. A nagynak természetesen nem kell, de a kicsinek valami kellene, erre a célra. Amit a mama is tud vinni magával a buszon, mert a babakocsit nem lehet a bölcsiben hagyni. A pici 2 éves, 91 cm és 11 kg.
2023. jan. 7. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
En olyat nem talaltam, amit osszecsukba a buszon is tudnek vinni es ne szakadna ossze a 13 kg os gyerek alatt. Vagy hosszu vagy nehez, pedig vettrm hozza vallra akaszthato szijjat de megszakadok. Helyi jaratra fel lehet tolni, a tavolsagi busz csak a necces, ugye oda nem fer fel.
2023. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A gb pockit babakocsik kicsire összecsukhatóak de hogy mennyire strapabíró azt nem tudom.
2023. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan van ami lapra csukható és van ilyen kihúzós kar rajta ,mint a gurulós bőröndökön, egész kényelmes úgy húzni. Elég masszív babakocsi, egy nagy hibája van, az apró kerekei, emiatt nehéz tolni rossz járdán.

Mindjárt megnézem a márkáját él belinkelem

2023. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Megtaláltam

[link]


Videó végén mutatja a huzókart.

2023. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mi ezeket néztük, főleg repülőutakhoz ajánlották:

[link]


[link]

2023. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

1-es millió és egy ilyen van, max. nem abban az árkeretben, amiben gondolkodsz.


De egyébként buszon nyugodtan tolhatja nyitva üresen is a mama, senki nem fogja megszólni érte.

2023. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
5-os ezt egy nagymama nem csukja ossze 🤣🙈 es addig a gyereket hova teszi,ez nem egy mozdulat,nem egykezes. Es bazi dragak is
2023. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7, egy 2 éves gyereket hova tesz? A saját lábára.

De nem is akkor akarja összecsukni a mama, ha vele van a gyerek. ;)

2023. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

7es, mondjuk kinyitja mielőtt bemegy a gyerekért, meg azután csukja össze hogy leadta? Csak egy tipp:-D Nálunk amúgy ott lehet hagyni a bölcsiben, és de, egyszerű összecsukni. Az meg hogy drága-e relatív. Az én anyukám fél perc alatt összecsukja és ki is nyitja:-D Sőt, még apukám is.


Igen, lehet venni 10 ezerért is, ami pár hónap alatt összetörik és kényelmetlen.

2023. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Én vettem drága, fancy babakocsit, amit borzasztó macerás volt használni, állandóan rángatni kellett, hogy az ilyen olyan funkcióit használni tudjam, cserélgetni rajta a tartozékokat, úgyhogy vettem végül ilyet.

Nem drága, semmi extra, de nekünk nagyon bejött, és tényleg egy kézzel össze lehet csukni picire. És jó nagy a napernyője.

[link]

2023. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!