Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók

A kérdés
Szilvi79D nevű felhasználó kérdése:

Van valakinek BabyZou U321 testvérbabakocsija? Ha igen, az összecsukásának a mikéntjével kapcsolatban adna némi felvilágosítást? Sehogy sem sikerül, használtan vettem nincs leírása, a neten sem találtam se videót se egyebet róla.

Keress kérdéseket hasonló témákban: testvér babakocsi, ősszecsukható babakocsi

2018. júl. 31. 13:21  Privát üzenet  

A válasz
semmisemjó nevű felhasználó válasza:

Az összecsukó szerkezet dupla biztonsági záras! Először a középen található fém lapkát kézzel kell előre nyomni, majd lábbal a pedálokat mozgatni, és összecsukni a vázat.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. aug. 5. 09:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tartanak még az iskolában órán felvilágositást a gyerekeknek a fogantatással kapcsolatban?
16 hetes várandós vagyok. Kitől kérhetünk és hol felvilágosítást hogy milyen támogatásokra vagyunk/leszünk jogosultak most/vagy ha a pici megszületik? Jelenleg munkanélküli...
Tudnatok nekem bovebb felvilagositast adni az ANTI D injekciorol?
Mikor érdemes ezekről a dolgokról felvilágosítást adni?
Kitől kaphatnék felvilágosítást arról, hogy az iskolákban a fenntartó hozzájárul-e az étkezési díjhoz, illetve az ételallergiás gyermek ebédje kerülhet-e 3× annyiba, mint az egészséges gyereké?
Kisfiam CAH szindrómája igazolódott! Valaki a lelete alapján segítene nekem bővebb felvilágosítást adni egy kifejezésre? (Lent leírom)

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babakocsik, hordozók rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!