Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsi márka vált...

Melyik babakocsi márka vált be erre a célra?

Figyelt kérdés
Babakocsit keresek, amelyik újszülött kortól használható, leginkább 3 in 1 érdekelne, illetve hepehupás utcában is lehessen használni, emiatt inkább tömör kerekeset szeretnék, nem felfújhatót. Az is jó lenne pluszban, ha 22 kg-ig használható, illetve állítható lenne a magassága a tolókarnak.

2023. jan. 15. 20:16
 1/8 Kisdinnye22 ***** válasza:
61%
Nekünk a baby lux jött be. 3 az 1ben, bolygókerèk és sok sok tartozèk hozzá.
2023. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

22kgig? Az egy 5-7 éves gyerek súlya.

Nekünk hasonló terepre anno a Graco symbio vállt be, az sajba mostanra megszűnt. Hasonló minőség, de annyira nekem nem tökéletes most Bugaboo Cameleon 3.

2023. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Touragoo flame
2023. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Cybex Balios S lux. Nem a 2in1 verzió, hanem a sima. 3in1 akkor lesz, ha megveszed hozzá a mózest és az autósülést.
2023. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Touragoo Mars Set van nekünk. Én szeretem. Hepehupás részen lakunk, van, ahol csak földút van. Ez a kocsi elmegy mindenhol.
2023. jan. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld mindenkinek. Személy szerint én is touragoo-t néztem illetve a cybex szerinten csak egy felkapott divathóbort😅😂

Nyilván nekem is majd dönt a személyes tapasztalat. :)

2023. jan. 17. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

🤣

Akkor szenvedj a T-vel. Attól biztos kierősödsz.

2023. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

A drága babakocsik, nem a név miatt kerülnek többe, hanem a minőség miatt. Lengyel és kínai babakocsit soha, de soha nem tennék a gyerekem alá.

Irtózatos műanyag szálas huzatok. Hajlékony babahozdozók, ami baleset esetén a nullánál is rosszabb. Állandó defektes gumik, ketté törő váz...csak nézz szét mennyi hibás van...

2023. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!