Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vida XL babakocsikról mi a...

Vida XL babakocsikról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Meg éri venni?
2023. febr. 12. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ugyan nem babakocsi, hanem kerti tárolónk van onnan. De soha többet nem rendelek tőlük. Már a kiszállítás sem sikerült egy részletben. Az anyaga csapnivaló. Minőségre nulla. Nem érte meg az árát. Mást sem rendelnék onnan.
2023. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom ugyan nincs, de semmiképp nem vennék pont babakocsit onnan. Nagyon fapadosnak tűnik, illetve hasonló összegért tudsz venni sokk jobbakat használtan.
2023. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. febr. 12. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidaxl-ről én is rendeltem. Ugyan nem babakocsi ,de soha többé nem szeretnék onnan rendelni. Nagyon silány minőségű kerti kis asztalt kaptam ,és kinti tárolót. Innentől kezdve nincs az az Isten ,hogy én pl babakocsit rendeljek onnan.
2023. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!