Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Vida XL fajta leesés gátlóval...

Vida XL fajta leesés gátlóval tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves, még kiságyat használunk, és úgy tűnik, hogy egy ideig még fogjuk is, de már nézegetem a nagyobb ágyakat. Mindenképp rendes felnőtt méretet szeretnék, ha úgy adódna hogy vele kell aludni, oda férjen valamelyikünk. 120x200 a jelenleg kiszemelt méret. Először körbe leesésgátlós ágyat néztem, de aztán jött az ötlet, hogy veszek egy sima ágyat, ami jó lesz nagyon sokáig, és ilyet rá. Mennyire megbízható, ha a gyerek esetleg egyedül alszik?

2022. márc. 8. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ikreimnek VidaXL-es volt, pont a héten vettük le az ágyaikról két év használat után. Brutál strapabíró, masszív, pedig nem kímélték az ágy körüli játék közben, belecsimpaszkodtak, húzták, stb. Pont emiatt extra módon volt rögzítve az ágyrácshoz, csavar + gyorskötöző. A rendeltetésszerű alvás így nyilván meg se kottyan neki. 🙂 Kimostam a gépben a huzatokat és olyan, mintha új lenne - a fémváz és a huzat is.
2022. márc. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel olvasom :) köszönöm szépen a választ
2022. márc. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!