Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Olyan babakocsit keresek,...

Olyan babakocsit keresek, aminek a mózeskosara (nem csak a váza, hanem a mózes is) lapra csukható. Melyik márkának van ilyen?

Figyelt kérdés

Kicsi az autónk, ezért gondolkodom ilyenben. Esélytelen, hogy a kocsi + a nem összecsukható mózes + a csomagok + még mi is beférjünk, úgyhogy most kizárólag ilyenre vagyok kíváncsi.

Köszönöm!



2023. febr. 17. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Peg perego pop up mózes, szuper babakocsikkal


Illetve néhány quinny mózes is lapra csukható


Olcsóbb, silányabb minőségűekről nem tudok nyilatkozni :)

2023. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Általában azok a mózesek lapra csukhatók, ahol a mózes alakítható sport üléssé. Ezek a kocsik viszont elég kompromisszumosak.

Nekünk is kicsi az autó, én úgy oldottam meg, hogy olyan sport kocsit vettem, ami vízszintig dönthető, és rá lehet tenni az autós hordozót is.

2023. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Espiro next melange 2.1 van nekünk, annak is lapra lehet csukni a mózesét, de annyi helyet nem nyerni vele, hogy megérje szarakodni vele. Mi inkább raktunk csomagot abba is 🤷‍♀️
2023. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Miert kell feltetlen a mozes autos utakra ?

Tokeletes az autos hordozot rarakni a babakocsira, par orara tokeletes, gondolom nem 20 orat tologatod benne.

Mo.-n felnek ennyire a nok az autos hordozotol- teljesen alaptalanul, hiszen nagyobb tavolsagu orszagokban tobb orakat autoznak is pici babakkal. Erre van kitalalva a hordozo, teljesen biztonsagos a gerincnek.

Nekunk pl. 2 ora volt a korhazbol hazafele az 5 oras ujszulottel, itt ez teljesen normalis tavolsag.

2023. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Na, azt akartam még írni, amit a 2-es, és azzal egészíteném ki, hogy bár az Espiro teljesen összecsukható, alapból egy nem túl kicsi, elég masszív babakocsi. Esetleg gondolkodj olyanban, amire rátehető az autós hordozó. És akkor nem viszitek magatokkal a mózest. Gondolom nem hetekre mentek el az újszülött/pár hónapos babával.
2023. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Szakmai ártalom, (gyógytornász vagyok, korai fejlesztéssel foglalkozom) de semmiképp sem szeretném az autós hordozóban tologatni. Mindenképp ki akarom venni, hogy egyenesen feküdjön, ezért kell a mózes.

Mi sokat szoktunk sétálni, őt is vinni fogjuk és nem mindig csak a közvetlen környéken.


Köszönöm mindenkinek!


Megnézegetem ezeket a márkákat.

2023. febr. 17. 14:47
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk egy nem olyan menő Chippolino Málta kocsik volt, imádtam! Csak 8kg, és a mózes laposra csukható, sportüléssé átalakító. Három gyereket kiszolgált, azon kívül hogy a kupolája kicsit kifakult, semmi baja, tökéletesen működik, pedig nyúztam, agyonpakoltam.

Nálam is szempont volt az összecsukhatóság, dönthetőség, fordítható menetirány, és a kényelmes sportülés.

2023. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Kikkaboo Madridunk van, szintén lapra csukható mózessel (sportrész külön van), pont a kocsink helyhiánya miatt imádjuk mi is, egyáltalán nem horror összeg, könnyű, manőverezhető, földúton is megy és nagyon jó az anyaghasználata. :)
2023. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!

Be tudnád linkelni, h a tiétek pontosan milyen? Nem találok olyat,amiröl azt írnák, h összecsukható a mózese...

Köszönöm!!

2023. febr. 17. 20:30
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha gyógytornász vagy, akkor valószínűleg a mozes minősége is fontos.

[link]

2023. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!