Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használ valaki Zopa protect...

Használ valaki Zopa protect gyerekülést újszülött kortól? Mennyire megbízható pl ez a márka? Nem találok róla semmit.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 8. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem találtam róla semmit. Annyit írnak a honlapjukon, hogy az európai szabványoknak megfelel, de még egy vásárlói értékelés sincs, adac teszt meg végkép.

Én olyan üléseket választottam a gyerekeknek aminek van töréstesztje így tuti, hogy jó.

2023. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ujszülöttkortól semmiképp ne használj gyerekülést, csakis hordozót. Gondolj bele mennyire más tartása van egy ujszülöttnek, mint egy 8 hónaposnak. Egy ujszülöttet az ülés tart, akármennyi szűkítőt tömnek bele az nem biztonságos.

Szerintem az sem túl biztató, hogy semmit nem találtál róla.

2023. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A hordozónk nem isofixes az a baj :( megpróbálok dűlőre jutni
2023. ápr. 8. 15:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 mozdulat bekötni övvel a hordozót. Nem nagy cucc... Nehogymár ez legyen az indok, hogy beletedd egy olyan ülésbe, ami nem neki való
2023. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem esik nehezemre, csak féltem, hogy nem olyan biztonságos, mint egy isofixes gyerekülés. De ahhoz meg pici nyilván. Úgyhogy marad a hordozó amíg kicsit nagyobb lesz
2023. ápr. 8. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem elég biztonságos, akkor miért nem veszel isofixes hordozót?
2023. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert a hordozót hamar kinövi? 🤷🏼‍♀️ ezért gondoltam egy olyan gyerekülésre amit tud már most használni és később is..
2023. ápr. 8. 17:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Majdnem egy éves koráig használtunk hordozót…az annyira nem rövid idő.
2023. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!