Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora gyerekülést vennétek...

Mekkora gyerekülést vennétek és milyen márkájú a megbízható? 12-13 kg-os a gyermekem

Figyelt kérdés
2 éves múlt. 15-36kgos még nagyon nagy lenne neki? Van egy 9-18kg-os, de szeretnék még egyet venni a másik autóba, hogy ne kelljen ide-oda pakolni az ülést.
2017. ápr. 13. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a 15-36 kg-os még nagy lenne. Ennél a magasság is számít. A 15-36-os üléseknek ahogy néztem nincs saját belső öve, a kocsi övével kell az üléssel együtt a gyereket bekötni, szerintem nagyobbaknak való. Mi a két autó miatt második ülésnek 9-36-os ülést vettünk, nagyjából két éves korától használja. Jelenleg belső övvel, de ha nő átalakítható és sokáig tudjuk használni.
2017. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

ezen is godnolkodtam, a 9-36oson. Milyen márkájú van nektek? meg vagytok vele elégedve?

2017. ápr. 13. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a Brendonban vettünk egy touragoo márkájút, anyagilag ez fért bele nekünk második ülésnek. Nyilván vannak jobbak is. Mi meg vagyunk vele elégedve, érdemes nagyobb bababoltba bemenni és próbálgatni.
2017. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Brendon-Maxi cosi 45-50 ezer korul van.
2017. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszont a 15-36 kg-os még nagy lenne neki szerintem.
2017. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!