Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszülötteknek milyen hordozó...

Újszülötteknek milyen hordozó kendőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 11. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rugalmas kendő. Bár én a másodikat egyből szövöttbe tettem. Azt jobban szeretem.
2023. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a karikas jott be, mert konnyebb szamomra felkotni es nem melegit annyira, mert kevesebb az anyag rajtad, mint a rugalmas.


Szules utan en brutal mod izzadtam es nagyon melegem volt 2 honapig allandoan, szoval nekem ez szempont volt, hogy ne legyen rajtam ezerszer attekerve egy anyag :D

2023. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Én szövöttbe egyszerűen nem tudtam beletenni 4 hetes koráig, mindig olyan szerencsétlenül állt benne. De összességében az nekünk nagyon bejött. Nyári 35 fokban se sült bele.

Nekünk ilyen van, csak más színben.

[link]

De a következő babámhoz olyan hordozót fogok venni, ami olyan, mint a kenguru, csak jó pozícióban tartja a babát. Otthonra nekem nagyon jó volt a kendő, de ha utcán kellett megkötni, akkor lógott a vége a földre, bárhogy vigyáztam rá. Aztán ott lógtak a falevelek róla.

2023. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem kendő, de nekem liliputi csatos hordozó van. 6 hetes kortól használható kb 3 éves korig. Nagyon praktikus és kényelmes. Nem nyúlik ki, mint a legtöbb hordozó kendő. Szerintem sokkal időtállóbb, de kinek mi jön be.
2023. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rugalmas volt, szerettük. Az egyetlen hátránya, hogy nekem nagyon macera volt felkötni. Mivel ez megvolt, nem akartam mással próbálkozni, annyira gyakran nem használtuk. Valószínű próbálkoznék egy karikással mai fejjel már.
2023. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as, csatos hordozo szerintem, amit te keresel, kengurut semmikeppen ne vegyel. Viszont ujszulottet, hiaba az ujszulott szukito, annyira nem ajanlott csatosba tenni, nekik meg a legjobb a kendo :)
2023. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Liliputi rugalmas kendőt nagyon szerettem, már kinőttük. Utána háton érdemes hordozni, mert nem jó a gerincnek egy bizonyos súly után.

Hordozz szabadon fb csoportot ajánlom.

2023. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi, 6-os, én babahordozó néven találtam, de igen, arra gondoltam, semmiképp nem a kengurura. Azt nem is tudtam, hogy nem érdemes vele újszülöttet hordozni, de akkor nem erőltetem az elején. :) #3
2023. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Rugalmas és szövött kendőt használtam. Ha van babahordozó klub, menj el, próbálj, bérelj többféle eszközt, hogy kiderüljön, mi válik be.

A liliputi csatos szuper, de 68-as ruhaméret alatt az újszülött szűkítőben hordozhatod, és maximum napi 30 percet lehet benne.

2023. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gremese baby tai-t használtunk.
2023. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!