Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » ABC Design limbo és Maxi cosi...

ABC Design limbo és Maxi cosi leona 2 -ről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Olyan babakocsit keresnék, ami már majdhogynem derékszögben ültethető, tehát véletlenül sem döntött a támlája, az ülőrésze szembe is fordítható, keskeny, könnyű (súlyra is és használni is). Igazából a Cybex eezy s twist+2 olcsóbb változatát keresem. A fent említett babakocsikat találtam, amik hasonlónak tűnnek. Balios s lux goldunk volt már, de nekem annak batár nagy és kiálló kerekei voltak. Esetleg ha valakinek van tapasztalata valamelyikkel vagy hasonlóval, akkor örülnék, ha megosztaná velem. Köszönöm!

2023. ápr. 15. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért nem akarod hogy dönthető legyen a háttámla? Sokkal praktikusabb, ha elalszik a gyerkőc neki is kényelmesebb a döntött pozíció.

Egyébként a maxi cosi minden szempontból jobb babakocsi, mint az ABC design.

2023. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha félreérthetően fogalmaztam. Arra értettem, hogy ülő helyzetben ne 120 fokos szögben legyen a háttámla. Hanem olyan meredek legyen, mintha egy székben ülne. Az más, hogy dönthető maga a támla, de azt nyilván tudja mindegyik.
2023. ápr. 15. 19:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Én első babakocsinak szemezek a maxi cosi Leona 2-vel, de ahogy láttam a reklámját ez egy vadonat új modell, úgyhogy szerintem tapasztalata egyelőre még senkinek se lesz vele.
2023. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Ha még aktuális a kerdesed akkor en pont ma rendeltem meg a Leona 2-t. Ha gondolod majd leírom milyen.
2023. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Ha olvassa valaki, akkor ne vegyétek meg ezt a maxi cosi babakocsit. Borzalmas, küldöm is vissza, ráadásul hibás is. Ennyi penzert többet vártam.

Megveszem inkább a Cybex Melio-t.

2023. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi volt rajta a borzalmas?

(Én élőben néztem bababoltban, ott semmi különösen szörnyű nem látszott rajta.)

2023. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A gyerek alig fér el benne olyan kicsi, a kapaszkodója szinte zörög és ahogy tolja az ember olyan érzése van mintha szét akarna esni. Padkán majdnem felborult.
2023. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ez a problémád, akkor ha nem láttad élőben a Meliot azt se rendeld. Az ülése ugyanolyan keskeny, mint a Leona2, és gyerek nélkül is olyan érzése volt az embernek, hogy mindjárt szétesik (instabilabb, mint a Leona).

Ezeknek a típusoknak az a lényegük, hogy kicsik és kevés bennük az anyag, hogy könnyűek legyenek.

2023. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Oo basszus. Pedig ahogy néztem a méreteket a Melio szélesebb valamivel. Az a baj hogy mindegyikben van valami olyan ami nekem nem felel meg 😂

A cybex eezy s+2 tökéletes lenne csak annak nem lehet megfordítani az ülőrészt hogy velem szemben legyen. Azt jó tolni is és stabil is.

A balios s-lux lenne a legjobb mert a masodik babának majd csak hordozót es mózest kene hozza venni de az meg dög nehéz.

2023. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!