Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlotok,...

Milyen babakocsit ajánlotok, ami könnyen szétszedhető, s esetleg összecsukható? Mi az, amit biztosan nem ajánlotok, mert csalódtatok benne?

Figyelt kérdés
Ár nincs. Nagyon szeretném 100.000 Ft-bol kihozni, de amiket ennyiért láttam nagy, masszív kocsik, nehezen szétszedhetők egyedül. Leginkább az érdekelne, hogy milyen márkákat ne vegyek, amikben csalódtatok.
2023. máj. 21. 00:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szóval, nagy valószínűséggel 100.000 Ft feletti lesz, nagyon max. 250.000 Ft.
2023. máj. 21. 00:57
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

De miért akarod szétszedni?

Nem inkább könnyen összecsukhatót keresel?

Manapság a modern kocsik legtöbbje egy gombnyomással összezárható.

Ha csak ennyi igényed van, óriási a választék.

Ha meg nem ennyi, akkor írd le, hogy mit is keresel!

2023. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

100 ezer körül szuper használt kocsik vannak a piacon.

Amik újonan kerülnek ennyibe, azok sokszor kompromisszumos megoldások.

Jó lenne, ha több infot adnál, mik a lényeges szempontok a vásárlásnál.

Milyen terepen használnád?

Mennyire fontos a súlya? Kell-e lépcsőznöd vele?

Mennyi helyed van tárolni? Mekkora a csomagtartó? Fontos, hogy kicsire csukható legyen, vagy lehet nagyobb is?

2023. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy nagy cucc osszecsukni a legnagyobb, legnehezebb babakocsikat se, szoval szerintem ez nem akkora szempont. Lehet nem megy egy kezzel, kell hozza ketto, de megoldhato.


Gyerekestul emelgetni ezeket a nehez, nagy kocsikat, na az mar nehez…:D


De nem igazan ertem, neked most akkor mire kene? Az a szempont, hogy konnyu, kicsi legyen, kis helyen elferjen?

2023. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Gyakorlatilag annyi az igény, amit le is írtam. Nagyon könnyen szét lehessen kapni és össze lehessen csukni. Megnéztem boltokban kb. 5-6 babakocsit 100.000 Ft környékén. Mindegyikkel az volt a gond, hogy nagyon nehéz szétszedni még két kézzel is. Nekem a sportbabakocsik nem tetszenek, ezek a megdöntöttek. Normál, hagyományos babakocsit keresek, amiben a gyerkőc vízszintesen feküdhet.


Leírom, bár a szempontok megközelítéséből teljesen lényegtelen...nincs lift a panelben, lépcsőn kell majd lehordanom, ezért keresek olyat, amit pikk pakk szét lehet kapni, minden nagyobb erőlködés nélkül. Ezért keresek olyat, amit könnyen, egyedül is lekapok gyerekkel együtt, S egyik kezemben leviszem a kosárban a gyereket, a másikban az összecsukott alját. Nem lesz extra terep, simán járdán fogunk menni vele. Minden más szempont lényegtelen. Csak könnyen szétkapható legyen és összecsukható.

2023. máj. 21. 22:00
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Megnézném én ezt a mutatványt :D

Hamar rá fogsz jönni, hogy sokkal könnyebb egyben az egész kocsit, mert nem fogod bírni egy-egy kézzel a vázat és egy kézzel a mózest is. Balesetveszélyes is a fogónál -ami általában levehető-, lóbálni a mózest. Csak egyszer kattanjon ki, a gyereked loccsan a lépcsőn.

2023. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kocsit érdemes inkább keresni, amivel tudaz lépcsőzni.

Én is lépcsőzöm, nekem egy cybex kocsim van.

2023. máj. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szóval, milyen márkákat nem ajánlotok??
2023. máj. 23. 02:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Többnyire a lengyel márkák, amik szerintem kevésbé felhasználóbarátak, ha cipekedésről van szó.
2023. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Ha most vennék babakocsit, szerintem ilyet keresnék.

[link]

2023. máj. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!