Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Touragoo wind plus gyerekülés...

Touragoo wind plus gyerekülés üléshuzatának leszedése?

Figyelt kérdés
Addig eljutottam hogy körben mindenhol sikerült már lefejteni, erre ott az a két piros műanyag bigyó a két oldalon és egyszerűen nem engedi el az anyagot. Akinek van ilyen típusú ülése tudna segíteni?
2023. jún. 30. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Sikerült? Ugyanebben vagyok 😅
nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sziasztok! Valakinek sikerült erre rájönnie?😄 semmit sem találok róla, használtan vettük az ülést,és nem jövök rá, hogy kéne leszedni a huzatot.
márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1es vagyok, nekünk sikerült.

A huzat felső és alsó részét ki lehet húzni, közepén csavarhuzóval be kell nyúlni és csavarozni.

Van benne egy műanyag kanál szeruseg, azt jól figyeljétek, hogy szeditek ki, mert vissza rakni is durva, ott majdnem elváltunk 😂

Mi megfogadtuk hogy innen tisztittatjuk 😅

márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!