Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Autós hordozó babakocsira...

Autós hordozó babakocsira elég lesz télen?

Figyelt kérdés
Teljesen vízszintesre dönthető autósülést választottunk, de télen max csak takaróval lehet védeni a kicsit a hideg ellen. Mózes kosarat nem veszünk külön. Mivel a hordozoban nem lehet túlöltöztetni, csak a takaró adna neki meleget. November végére várjuk a kicsit.
2023. júl. 4. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a mózeskosár sokkal praktikusabb pici babával. Szél ellen is könnyebb védeni.

Több helye van, kényelmesebben utazik benne.

2023. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem több szempontból se praktikus. Az egyik az öltöztetés, a másik a kényelem. Ha nyári gyerek lenne még oké lenne.
2023. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függően mennyit tervezel vele menni. Nem ideális hosszú ideig óráig egy újszülött gerincének a hordozó, overálban pláne.

Lehet kapni bundazsákot hordozóhoz és takarót, burkolatot ami hasonló mint az overál.

Nagy a választék, ezzel nincs baj.

Ellenben ha nagyon sokat tervezel babakocsizni, akkor csak a hordozó nem épp ideális.

2023. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek èn is csak autós hordozósat vettem. Aztán kb 3 hèt múlva gondolkodtam el rajta hogy ez így nem lesz jó. Így vettem egy másikat.
2023. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A baba gerincére nézve káros, ha túl sokat van az autóshordozóban!!

Csakis azért találták ki, hogy a babakocsi vázára lehessen csatlakoztatni, mert az autóba sokszor már nem fér be a mózeskosár is meg a váz is...

Szóval csak ritkán, pl bevásàrláskor érdemes használni, de nem minden nap abba babakocsiztatni, mert a gerincének sík felület kell!!! Mózeskosár!!!

2023. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az ülést teljesen le lehet dönteni ha a babakocsi vázán van. Nem ülne benne hanem feküdne.
2023. júl. 4. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Talán Cybex cloud?

Akármennyire szeretem a Cybexet...NEM helyettesíti ez sem a mózest. Egyáltalán nem ad teljesen vízszintes pozíciót, nem tud benne rendesen nyújtózni, forogni.

Hordozónak jó találmány, hogy jobban fektethető, de mózes helyett nem.

Akkor már vegyél puha falu mózest, amit beletehetsz a megfordítható és teljesen vízszintbe tehető sportba. Vagy a cybex "sima" bundazsákjait is be lehet úgy tenni, hogy kényelmes zárt kuckót csináljon a babának.

2023. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Téli születésű babának mindenképpen mózes ajánlott. Zártabb és kényelmesebb is.
2023. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én vettem mózest és torta szakadtából üvöltött benne a gyerek. Autós hordozót használtunk télen, bele autós hordozóba való takaróval (ami olyan, mint egy zsák, nem csak takaró). Teljesen jól működött, de mi nem babakocsoztunk napi több órát, akkor használtuk, ha mentünk valahova. Utálta a babakocsit, főleg miután meg tudott fordulni hasra, szerintem arra a 3 hónapra felesleges volt mózeskosarat venni.
2023. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A babának nagyon egészséges a szabad levegő, én mindig törekedtem rá, hogy minél többet sétáljunk, ráadásul egy időben aludni is csak ott szeretett délután, ezt nem lehet előre kiszàmolni.

Szerintem vegyetek mózest (ráadásul abban hason is lehet fektetni, ha azt szereti a baba, a hordozóban nem...).

2023. júl. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!