Bebetto Luca vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan véleményeket hallani akiknek konkrétan ilyen márkájú babakocsija van, hordozójáról is szeretnék véleményt.

#babakocsi #Luca #Bebetto #Bebetto luca
2023. júl. 24. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek volt ilyen 6eve, o nagyon elégedett volt vele, a most 1 éves lányának is ugyanilyen vett (az előzőt lestrapaltak, masodkezbol volt). Nekem is szimpatikus volt, de elriasztott, hogy felfujhato kerekei vannak, így defektet kaphat.

Hordozót ne ilyet használj. A 3az1ben babakocsi hordozói csak az alapkovetelmenyeknek felelnek meg, de messze nem biztonságosak. Nézegessen ADAC teszteket, azon belül is a biztonságot vedd figyelembe. Nekünk Cybex aton 5 van, ez egy nem drága, és biztonságos hordozó. Amikor a barátnőmmel látogatóban voltam és az állomásról az ő k9csijukkal, az ő hordozojukkal utaztunk, hát komolyan féltem, hogy ne történjen semmi út közben.

2023. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a Bebetto hordozói állítólag nem is kényelmesek.

Nekem másik Bebetto volt, hasonló a Lucához, pár dolog volt az eltérés. Elégedett voltam, a kerekekbe defektmentesítőt tettem, amivel évekig nem volt baj, a végén lett csak defektes a kerék. A csere körülményes volt, a márkaboltban lehet csak kapni kereket, bicikliboltban nem volt megfelelő.

2023. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem Luca, de Bebetto (Pascal) babakocsink van. 1,5 éve strapáljuk, én nagyon szeretem. A sportrésszel már kicsit nehéz és elfoglalja az egész csomagtartót, így éppen gondolkozom, hogy veszünk valami kicsi kompakt babakocsit, ha autóval mennénk valahova, de alapvetően nagyon szeretem és itt helyben szerintem még sokáig fogjuk használni. Nem találtam rajta olyan fogást/problémát, ami miatt azt mondanám, hogy ár-érték arányban ma máshogy döntenék, simán újra megvenném.

Szerintem pozitívum, hogy 2in1 babakocsiként is megvásárolható a legtöbb Bebetto és van adapterük a nagy márkákhoz, így mi pl. egy jó adac tesztes maxi cosi hordozóval használtuk. Adnak listát, hogy melyik hordozókkal kompatibilis az adapterük.

Nagyon nagyon sok olcsóbb kategóriájú babakocsira érvényes, hogy a hordozó nem feltétlen életbiztosítás gyerekülésként használva. Az aktuális eu előírásoknak ugyan megfelelnek, de mindenkinek lelke rajta. Mi sokat használtuk, sokszor autópályán a hordozót ülésként, így az én biztonságérzetemnek nem felelt meg a gyári.

2023. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!