Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babyluxe Modena babakocsit...

Babyluxe Modena babakocsit használt valaki? Véleményeket szeretnék kérni.3 kocsi között vacilálok a fent említetten, a Peg Perego Pliko P3-on és a Bebetto Magelanon. Mindegyikről érdekelnek infók. Köszönöm.

Figyelt kérdés
Nem a Babylux/Raf Pol kocsira gondoltam.

#babakocsi #Peg Perego #Babyluxe #bebetto magelan vélemény
2015. jún. 27. 06:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most vettem egy Pliko P3-at (szettben), nagyon szeretem, könnyen kezelhető, könnyű cipelni is, 2-ra simán felviszem a mózessel együtt is :) A Peg Perego egy nagyon régi, nagyon jó babakocsi márka, én még rosszat nem hallottam róla, most már személyes tapasztalat alapján is mondhatom, hogy imádom :)


A másik kettőről (babyluxe, bebetto) még sose hallottam, ettől függetlenül biztos jó kocsik, de ha megteheted, inkább a peg peregot vedd szerintem.

2015. jún. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!