Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikortól számít betegesnek a...

Mikortól számít betegesnek a babakocsik halmozása?

Figyelt kérdés

Feleségem 6 babakocsit vásárolt,ebből 1 lett kiemelve mint kedvenc,a többit szerencsére hajlandó volt eladni. Viszont ahhoz az egyhez fölösleges méregdrága kiegészítőket kezdett el vásárolni

Kifejeztem már többször nemtetszésem és jeleztem felesleges de egyik fülén be másikon ki.


Mit tudok tenni?

Miért halmoz feleslegesen?



2023. aug. 6. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Más meg kendővel, ruhával, táskával, cipővel, lego figurával, könyvvel, játékkal csinálja. A sor végtelen. Költséges hobbi, ráér. Ennyi a sztori.
2023. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Valamit kompenzál.


Nekünk 2 babakocsink van, az egyik egy használtan vett batár 3in1, ami teljesen megfelel a lakóhelyünk útviszonyainak, viszont a kocsiban rengeteg helyet foglal.

Így később vettünk egy Cybex Beezy sport babakocsit, ami kicsire csukható, utazásokhoz, bevásárláshoz tökéletes és akár 22 kg-ig használható. Eszem ágában nem lenne többet venni, + vásárolt kiegészítő meg a rovarháló és a napvitorla volt az első kocsihoz.



A feleséged beteg.

2023. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Meg nem mindegy, hogy 9 év és 3 gyerek alatt vett marketplacen használtan 6 babakocsit, amiből ötöt tovább adott, vagy még csak 12 hetes terhes az elsővel? Mik a felesleges kiegészítők? Használja a babakocsit vagy csak gyűjti?
2023. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyetlen egy gyermekünk van,2 éves.

Használja,már amennyire ezt a 2 éves akarja/engedi.

Babakocsi vázból 2 is van,elmondasa szerint az egyik ujabb kiadas

Huzatok több szinbe megvéve,mózeskosárbol is van 3 csak mert mas a szinuk

Tobbit mar aztse tudom mi

2023. aug. 6. 11:53
 5/11 A kérdező kommentje:
Kerem valaki segitsen,minden hozzaszolast megkoszonok
2023. aug. 6. 11:53
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
2 gyerek 4 babakocsi. Ebből egyet kidobtunk lomtalanításkor, egyet eladtam és kettő még megvan, holott 1,5 éve nem használjuk, mert már 4,5 a kisebb. Beteges? Aligha.
2023. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Vidd el pszichológushoz, ha zavar.

Mondjuk engem is zavarna, hogy otthon van a gyerekkel és az én megkeresett pénzemet erre költi normális dolgok helyett (kaja, számla) vagy spórolás helyett.

2023. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Ültesd le, beszélj vele.
2023. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Azthiszi ezektő lesz menő. 2 évesnek már babakocsi sem kell nemhogy tartozékok.
2023. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
1 babakocsit vettem csak.
2023. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!