Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért használják sokan csak...

Miért használják sokan csak pár hónapig a babakocsit?

Figyelt kérdés
Marketplacen rengeteg babakocsis hirdetés látok,tök jó állapotú, és drága baba kocsikat hirdetnek,H csak pár hónapot volt használva,szinte új. Ennyire nem éri meg babakocsit venni? És itt pl cybex, touragoo meg hasonló árfekvésű babakocsikar gondolok,nem valami no name 10 ezres valamire. Sport babakocsikat főleg,pedig azt gondolnám,azt tovább használja a gyerkőc.
2023. aug. 31. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk másfél éves koráig használta, utána egyszerűen nem maradt meg benne. Unokaöcsém 3 éves múlt és még mindig szívesen ül benne ha mennek kirándulni vagy akármi.
2023. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vettem a mi babakocsinkat. Sokszor olvadok olyat hogy hamar kinövi a baba a mózes részt de én a hordozásra is gondolok, hogy talán azért. Én se szeretem a babakocsit, ha tehetem kendőzök. De így hogy már nagy és nehéz mégis inkább a babakocsit választom.
2023. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Mert nem megyünk olyan helyre. A mi élethelyzetünkben egyáltalán nem praktikus. Kocsim az kicsi, abba nem fér, udvarunk van úgyhogy nem nagyon sétálok vele, stb. A mostani a szobában áll, néha abban alszik. Gyakorlatilag egyáltalán nem használjuk.
2023. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokan azért, mert kiderül, hogy

a, nem szereti a baba a babakocsit, csak a hordozást, úgy döntenek a szülők minek babakocsi, majd ha nagyobb lesz vesznek egy olcsóbb beülős kis sportot.

b, kiderül, hogy a "baromi jól kinéző álombabakocsi" pl. a Stokke babakocsik, sem férnek a kocsiba 2 bőrönd mellé és amúgy sem praktikusak igazán. Vagy tök jó a design és a funkció is pl. Cybex Talos és minden terepen jól teljesít, de brutál nehéz és sokszor kell emelned, de megszakadsz bele. Így eladod.


És millió oka lehet még...

Van akinek szimplàn nem tetszik a színe, ilyet is hallottam. Vannak megszállott anyukák, akik 8-9 kocsit is megvesznek,kipróbálnak...

2023. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Én is így vettem használt babakocsit.


Budai villában lakó családtól, ezzel a babakocsival egyszer voltak nyaralni, mert az e-priamet nem tudták volna felvinni a repülőre.


Nem mindenki úgy gondolkodik, hogy vesz egy babakocsit és azt évekig használja, van aki 3 havonta cserélgeti, mert mindegyikkel van valami baja, van akinek egyszerre 4 féle van, mert kell egy a boltba, kell egy kirándulni, kell egy nyaralni meg kell egy a mamához, aztán ha már nem mennek kirándulni eladja a kirándulósat, de még mindig lesz neki másik 3...

2023. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm oda volt meg vissza egy sport babakocsiért. Megvette, mert hát a nyaraláshoz kell majd, oda nem akarja a nagyot vinni.

Nah hát a nyaraláson használták és ennyi.

Mindenhova kocsival jár, kertes házuk van nagy udvarral.


Az én 3 az egyben kocsim pl nagyon jól bírta a strapát. Igazából pár hónapot használtam (ami 11) de ha szilikonnal lefújom a kerekét mintha új lenne.

A lányom ahogy megtanult járni, nem volt hajlandó beülni a kocsiba.


A fiamnál már mi is kertes házban laktunk. Hát kb a parkolótól az oviig kocsizott egy pár hónapot.

Képzelheted mekkora táv. Ahogy bejött a jó idő, inkább vittem kézben, majd jött mellettem. Felesleges lett volna ezért ki be pakolnom a babakocsit.

2023. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, mert felesleges. Sosem használtunk babakocsit.
2023. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 3in1 babakocsikat, ha a mozes resz alakithato at sportta, eleg gyorsan lecsereli mindenki egy kisebb, konnyebben kezelheto sportbabakocsira. En legalabbis ezert adtam el a babakocsinkat.
2023. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. Nem tudom érdemes e egyáltalán babakocsit vennem. Három hónapos a kislányom,kendoben hurcolták az elején,másban nem volt el. Babakocsit még nem vettünk. Sport babakocsi viszont valszeg kell,egyre nagyobb és nem akarom örökké cipelni. Milyen sport babakocsit ajánlatok,ami nem foglal sok helyet (panel) plusz a gyereknek is kényelmes? Meg lehetőleg lehessen tolni könnyen. Vagy ez is felesleges lesz?
2023. aug. 31. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!