Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit tehetnék hogy ne billenjen...

Mit tehetnék hogy ne billenjen előre a feje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van egy 6 hónapos babám.

Joie spin 360 GT gyerekülést vettünk neki.Kipróbálni nem tudtuk mert csak online lehetett a Brendonban megvenni. Azt mondták több pontban dönthető, újszülött kortól használható. Na most az a helyzet hogy már kb 1 hónapja használjuk hátra kötöttük be menetiránynak háttal, de a legdöntöttebb állásban is ha elalszik a babám a feje előrebukik a mellkasára pedig nem száguldozva megyünk.Nem fékezéskor hanem induláskor, lassítás után ha megindul az autó.Pedig direkt nagyon lassan fokozzuk a sebességet.Ma először utaztam így vele.mikor észre vettem hogy előrebukik hozzászóltam, felébredt rendesen hátratette a fejét de kb 1 perc múlva megint lógott. Az út utolsó 10 percében hiába szólongattam nem reagált semmire csak lógott előre a feje, azt hittem megfullad. Van erre valami megoldás?Nagyon ijesztő volt. A neten azt olvastam ilyenkor fenn áll a fulladás veszélye.


2023. szept. 5. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Nem hinném, hogy fennáll ilyenkor a fulladás veszélye. Mi egy homlokpántot vettünk. Működik, de nem javasolják azt se a neten, mint ahogy szinte semmit, úgyhogy én már nem foglalkozok az internet jotanacsalval.
2023. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 6 hónapos babamar kepes arra hogy nem kap levegőt akkor megmozduljon.
2023. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A homlokpánt azért vesz~lyes, mert lecsúszhat a nyakára.
2023. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!