Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex Balios S típusú babakocs...

Cybex Balios S típusú babakocsinál normális, hogy a tolókar az illesztésnél pár milimétert kileng és nem teljesen merev?

Figyelt kérdés
2023. szept. 22. 20:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem az állító résznél értem, hanem ahol a vázhoz csatlakozik.
2023. szept. 22. 20:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nekünk Balios S Lux van és ilyet nem csinál, full stabil. Idén vettük.

Van még rá garitok? Érdemes lenne megnézetni

2023. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Hogy lehet pár mili (!) "kilengést" észrevenni? 🤷
2023. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy hogy megfogom a kart és lötyög, fel-le mozgatásnál.


Nem vettük meg, csak ezt a típust akartam kipróbálni és a boltban ilyen volt. Nem tudom ez gyárilag ilyen, vagy már ott lestrapált volt.

2023. szept. 22. 20:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugye nem is volt benne gyerek, szóval full üresen ilyen volt. Szimpatikus volt ez a modell, de most emiatt elbizonytalanodtam. Az ott dolgozó azt mondta, hogy ez normális. 🫥
2023. szept. 22. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a sima Balios S? Szerintem szemezz az újabb kiadással.

Mondom én S Lux-ot toltam tegnap kb egész nap (2023 verzió) és semmi zavaró lötyögése nincs.

Nem tudom mit érezhetsz, de full tökéletesen merev szerintem akkor lesz bármelyik ha ráhegeszted maximum.

2023. szept. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!