Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Normális egy 4 évest babakocsi...

Normális egy 4 évest babakocsiban tolni?

Figyelt kérdés
Kis városban pl. Piacra? Vagy csak szerintem nagy már hozzá?

2018. júl. 25. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem is nagy hozzá, de ha valakinek így esik jól, hát csinálja. Nyilván kevesebbet kell vele így foglalkozni/figyelni rá.


Nálam most az verte ki a biztosítékot, hogy ismerős 6 éves gyereke mesélte milyen jó neki az oviban és egyszer csak bekattant nála valami, el kezdett kiabálni az anyjával, hogy szopizni akar, anyuka meg nyugtatta, hogy majd ha hazamennek, akkor ad neki cicit. Én csak álltam és néztem ki a fejemből, egy szót se szóltam, anyuka meg elkezdte magyarázni, hogy milyen jó és meghitt dolog mindkettejüknek, hogy még szopizik a (lassan iskolaérett) gyerek.

2018. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem egyáltalán nem normális dolog, de van olyan barátnőm aki csinálja, igaz csak 3 és fél éves a gyerek.
2018. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Hát tőlünk a piac 3,5 km-re van.

Szóval ha nem kocsival mennénk, akkor igencsak elfáradna a gyerek, mire odaérünk, ott is sétálunk, meg hazamegyünk. SZóval el tudom képzelni, miért viszi a 4 évest babakocsiban valaki.

Szerintem is nagy már hozzá, de nem ismerem a körülményeket. El tudom képzelni a szitut.

2018. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is nagy hozzá, az enyém 2 éves kora után elvétve ült csak babakocsiban (pl kiránduláskor, állatkertezéskor). DE van ismerős, aki a kislányát még kiscsoportban is babakocsiban tolta az oviig és haza. Nyilván egyszerűbb, gyorsabb volt, ők nem a szomszéd utcából jöttek, muszáj volt haladni, és így volt a legkönnyebben kivitelezhető.
2018. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Nyugat Europaban elek, teljesen normalis a 4-5 eveseket babakocsiban tolni. Itt bizony tavolsagok vannak. Nem mindenkinek a panellakas - bolt- jatszoter az elettere.
2018. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Igen, szerintem is egy nyugat-európai baromság ez, itthon nem sok ilyet látok, milyen érdekes, hogy anno mi simán tudtunk járni 4 évesen, senkit se toltak kocsiban, nem tudom miért kell kisbaba szinten kezelni egy ovist.
2018. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

De most komolyan csak a járás és a babakocsi létezik??

Futóbicikli, rendes bicikli a gyereknek?? Az való neki 4 évesen, nem bebszni a babakocsiba és toligálni. De egy felnőtt bicikli gyereküléssel is megoldás arra a 3,5kmre lévő piacozásra.

2018. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Igen 7-es, az útra igen, de a piacon belül már nem.- ÉS a bringákat is le kell kötni valahova, remélhetőleg meg is találod, ahova kötötted...

És a piacon belül meg gyaloglás van.

Van, akinek nincs futóbicaja, meg gyerekülése, és van, akinek sokkal egyszerűbb bebszni a babkocsiba, mert ott nem kell figyelni rá, meg fegyelmezni.


Nálunk pl nagyon forgalmas a piac, nagy a tömeg.

2018. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Nagy hozzá. Az én gyerekem csak addig maradt meg a babakocsiban, amíg meg nem tanult járni. KB. 1 éves koráig. Mindent meg lehet oldani, nem kell a gyerekkel piacozni.
2018. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%

8—as

No comment!

Egy kerékpárzár nem a világvége...ahogy a gyerekülés, vagy a futóbicikli sem. Ha meg egyszerűbb bebszni a babakocsiba, mert nem kell rá figyelni anyukának... Gratulálok!

2018. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!