Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kisfiúnak gáz a rózsaszínes/ba...

Kisfiúnak gáz a rózsaszínes/barackszínű babahordozó kendő?

Figyelt kérdés
Más nem volt hirtelen és kellene sürgősen

2023. szept. 28. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem, de én ilyen nagyon megengedő vagyok.

Az gáz, amit te gáznak érzel.

Direkt biztosan nem vennék ilyen színűt, de a szükség törvényt bont.

2023. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem lehet úgy is nézni, hogy azt te hordod, hozzád kell, hogy passzoljon, nem feltétlen a baba neméhez. De amúgy szerintem ettől függetlenül sem gáz, az a lényeg, hogy lehessen benne hordozni a babát.
2023. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
A kendő téged öltöztet. Őt nem érdekli a színe.
2023. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
A kendő a te ruházatod szinte, nem a gyerek neméhez kell illenie.
2023. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Mindig rozsaszin cumisuveget vettem a fiamnak, azert mert nekem az teszik, a kedvenc szinem, az ujszulotett meg nem erdekelte, engem meg total nbem erdekel mas.

Nem gaz, amugy meg neked kell tetszen, rajtad van.

2023. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, lehet hogy lánynak nézik, na bumm. Az én fiamnak rózsaszín (nagyon vad rózsaszín) csizmája volt egyévesen télen, mert egyedül ezt az örökölt csizmát tudtam ráhúzni a lábára. Párszor lánynak nézték, nem érdekelt.
2023. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 babyboom567 ***** válasza:
54%

Nyugodtan vedd meg/használd!

Nekem a türkiszkék/sötétszürke babakocsiban,kék pléddel betakart fiamat is lánynak nézték.Itt engedtem el a színeket.Ekkor már tudtam, hogyha kapunk valami lányost,tuti használni fogom ,mert ez semmit sem számít.Volt rózsaszín body,piros cipő/csizma,sárga pléd, sőt Piros/bordó/rózsaszin,szivecskés/katicás body csomagot is vettem neki HundM ben, mert fiús méret(2,5 évesre) már nem volt akkor éppen.Már lassan 7 éves,most is van rózsaszín zoknija(sőt a piros bakancsba most nőtt bele), a kutyát sem érdekli.(a nyáron a 2 kedvenc zoknija egy fehér jégvarázsos meg egy sárga csőrikés volt)

Az oviba vinni kell füzeteket 4Db-ot,meg füzetmappát,és a mappa egy rózsaszín-bordó lámás mappa,1 füzet egyszarvus, egy cicás meg 2 autós ,mindet ő választotta.

2023. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Én nem venném meg. Mondjuk nálunk tök mindegy volt, full kék ruhában is rendszeresen nézték lánynak a fiamat, mert nagyon szép arcú, szőke, loknis hajú totyogó volt. Lehet ezért vagyok színérzékeny már.
2023. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Egyszeri alkalommal még belefér. De rendszeresen nem hordoznám benne. Mondjuk én a lányomat is uniszex színben hordoztam. Tőlem nagyon távol állnak ezek a lányos, kényes színek.
2023. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
85%
Amíg kicsi a gyerek,addig teljesen mindegy a szín.
2023. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!